میزبانی لنگرود در رقابت‌های بوکس نوجوانان کشور/ گیلان پتانسیل قهرمانی در کشور را دارد
میزبانی لنگرود در رقابت‌های بوکس نوجوانان کشور/ گیلان پتانسیل قهرمانی در کشور را دارد
نائب رئیس هیات بوکس گیلان با اذعان به پتانسیل بالای بوکسورهای گیلانی گفت: مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی نوجوانان به میزبانی استان گیلان و با شرکت پنج تیم برگزار می‌شود.

علیرضا پروانه در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر با اشاره به میزبانی گیلان در رقابت‌های بوکس قهرمانی کشور اظهار کرد: شهرستان لنگرود با فراهم آوردن امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری توانسته است به‌عنوان میزبان مسابقات بوکس نوجوانان منطقه دو کشور در رده سنی نوجوانان انتخاب شود.

وی بابیان اینکه مسابقات بوکس قهرمانی کشور در شش منطقه برگزار می‌شود بیان کرد: نفرات برتر اوزان مختلف این مسابقات در مناطق شش‌گانه در پایان رقابت‌های گروهی با یکدیگر به رقابت پرداخته و قهرمان تیمی و انفرادی اوزان مختلف مشخص می‌شود.

نائب رئیس هیئت بوکس گیلان بابیان اینکه این مسابقات اول و دوم شهریورماه آینده در سالن رزمی و بوکس فجر لنگرود برگزار می‌شود افزود: چهار تیم از استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و زنجان به همراه تیم منتخب گیلان به مدت دو روز به رقابت می‌پردازند.

رئیس هیئت بوکس شهرستان لنگرود با اشاره به اینکه هر تیم شامل ۱۳ بوکسور است بیان کرد: امیرحسین کدیور و حسین بلوک آذری از بوکسورهای لنگرودی در تیم منتخب گیلان حضور دارند و تیم گیلان با توجه به پتانسیل بالایی که دارد از شانس خوبی برای قهرمانی در این رقابت‌ها برخوردار است.

انتهای پیام/