پستو گزینی یا پستو راندگی؟مسئله این است!
پستو گزینی یا پستو راندگی؟مسئله این است!
حجت الاسلام بازدار در واکنش به خبر لنگرخبر جوابیه ای را به تحریریه این سایت ارسال کرده است که عینا منتشر شده است.

به گزارش لنگرخبر، چندی پیش خبری با تیتر “پستو گزینی حکم مدیرکل اوقاف گیلان برای مدیر جهادی‌اش!” در خروجی این سایت خبری قرار گرفت، حجت الاسلام بازدار در واکنش به این خبر جوابیه ای را به تحریریه لنگرخبر ارسال کرده است که عینا منتشر شده است.

متن جوابیه را در زیر بخوانید:

 

سلام علیکم
در پاسخ به تحلیل و پرسش جالب سایت وزین لنگرخبر اشعار میدارد،

آنان که لباس دین بر تن دارند ، دروغ نمی گویند، مگر آنکه پیش از آن لیبرال و سکولار بوده باشند!

اما پدیده ی نامیمون ((پستو راندگی)) همواره یکی از حربه های متواتر جریان های مکار و معاند سیاسی برای به مسلخ کشاندن نیروهای کارآمد انقلابی از صحنه های مدیریتی کشور بوده و هست.

این به پستو راندن نیروهای انقلابی و وفادار به نظام در زمان بنی صدر فراری به اوج خود رسید و در کوران حوادث انقلاب ،شهدای ولامقامی همچون دکتر بهشتی ، دکتر مفتح و استاد مطهری را از انقلاب گرفت.

امروز نیز تردیدی نیست که دین به دنیا فروشانِ لیبرال ، در حذف نیروهای کارآمد انقلاب ، کوچکترین درنگی نمی کنند.

البته آنچه مدیرکل محترم اوقاف گیلان پیرامون جابجائی ها و تصمیمات مدیریتی اتخاذ می فرمایند ان شاءالله در جهت اهداف عالیه و خیرخواهانه ی تشکیلات متبوع است و ارتباطی با جریانات محفلی و تصمیمات جناح در قدرت ندارد.

و اما آنچه تکلیف این روزهای حزب اللهی هاست آن است که با تمام توان به امر بصیرت افزائی با تاکید بر حفظ و تعمیق وحدت بکوشیم و از فرصت مغتنم !پستو راندگی ، در جهت برنامه ریزی به منظور حمایت هرچه بیشتر و تمام عیار از فرامین رهبری معظم و آرمانهای انقلاب استفاده نمائیم.

چه بسا، عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد.

سرباز انقلاب، در پستو نیز سرباز انقلاب است.

ارادتمند تمامی نیروهای مومن به انقلاب
مهدی بازدار