فعالیت ۱۷ گروه جهادی برای محرومیت‌زدایی در شهرستان لنگرود/تصویر

مسئول بسیج سازندگی لنگرود با اشاره به رزمایش اقتدار عاشورایی و نمایش خدمت گفت: این رزمایش در قالب 17 گروه جهادی و با 340 نفر در حال انجام است که به‌صورت گروه‌بندی‌شده در نقاط مختلف شهرستان لنگرود مشغول فعالیت هستند.

رضا صفایی پور در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر با اشاره به فعالیت بسیج سازندگی در راستای محرومیت‌زدایی اظهار کرد: رزمایش اقتدار عاشورایی و نمایش خدمت از ۹ شهریور آغاز شد که تا ۲۹ شهریورماه جاری ادامه دارد.

وی با بیان اینکه یکی از اهداف این رزمایش خدمت‌رسانی به اقشار نیازمند است افزود: این رزمایش در قالب ۱۷ گروه جهادی و با ۳۴۰ نفر در حال انجام است که به‌صورت گروه‌بندی‌شده در نقاط مختلف شهرستان لنگرود مشغول فعالیت هستند.

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه لنگرود با بیان اینکه کمک بسیجیان به نیازمندان و کمک به محرومین در تمام طول سال انجام می‌شود گفت: سپاه بی مردم هیچ معنی ندارد و همواره با مردم است و بسیج نیز به‌عنوان ظرفیت مردمی سازمان‌یافته در خدمت کشور است و هرکجا که نیاز باشد وارد عرصه می‌شود.

صفایی پور بیان کرد: آب‌رسانی به روستای سرلیل، کاشی‌کاری مسجد قائمیه، برگزاری کلاس‌های آموزشی مشاغل و کسب‌وکار، ساخت مسکن محرومین، کلاس مشاوره خانواده، ویزیت رایگان و توزیع بسته غذایی، رنگ‌آمیزی مدارس و غیره ازجمله اقدامات گروه‌های جهادی در رزمایش اقتدار عاشورایی است.