حضور مردم در مساجد و تکایا دشمن را مأیوس می‌کند
حضور مردم در مساجد و تکایا دشمن را مأیوس می‌کند
نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با اشاره به اینکه دشمن تلاش می‌کند تا مردم را از معنویت دور کند گفت: حضور همه‌جانبه مردم در مساجد و تکایا دشمن را مأیوس می‌کند و ملتی که حسین دارد دارای عزت و جایگاه بزرگی است.

به گزارش لنگرخبر، آیت الله رسول فلاحتی عصر امروز در یادواره ۴۰ شهید شهر شلمان لنگرود در گلزار شهدای این شهر اظهار کرد: دشمن همواره به دنبال ضربه زدن به انقلاب و اسلام است تا از گسترش آن در جهان جلوگیری کند.

وی با بیان اینکه دشمنان می‌خواهند مردم از مسیر شهدا و مجاهدان دور شوند افزود: دشمن عقیده دارد که مردم را نمی‌تواند باروحیه جهاد نگه داشت درحالی‌که بعد از گذشت چهار دهه از انقلاب این روحیه جهادی است که در درون مردم می‌جوشد.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان گفت: مردم گیلان مردمی بصیر و فعال هستند و در همه عرصه‌ها حضوری فال و مجاهدانه دارند.

فلاحتی با بیان اینکه اگر مسیر خود را نشناسیم در بین راه زمین‌گیر می‌شویم تصریح کرد: هیچ‌گاه ارزش خون شهیدان و مجاهدان راه خدا که به انقلاب و اسلام عزت دادند را فراموش نمی‌کنیم و کسی که به این ارزش‌ها خیانت کند در دنیا و آخرت باید پاسخگو باشد.

وی با بیان اینکه مسئولان باید تلاش کنند تا مسیر درست را به مردم نشان دهند خاطرنشان کرد: امروز فقط نسل اول انقلاب نیست که در عرصه‌های مختلف حضور دارند بلکه نسل‌های جدید نیز در عرصه‌های مختلف حضور فعال دارند.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با اشاره به اینکه دشمن تلاش می‌کند تا مردم را از معنویت دور کند بیان کرد: حضور همه‌جانبه مردم در مساجد و تکایا دشمن را مأیوس می‌کند و ملتی که حسین دارد دارای عزت و جایگاه بزرگی است و دشمن نیز نمی‌تواند کاری انجام دهد.

انتهای پیام/