بیش از ۱۷ هزار دانش‌آموز لنگرودی سال تحصیلی جدید را آغاز کردند
بیش از ۱۷ هزار دانش‌آموز لنگرودی سال تحصیلی جدید را آغاز کردند
مدیر آموزش‌وپرورش لنگرود گفت: ۱۷ هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز لنگرودی در سال تحصیلی جدید در ۱۵۱ مدرسه به تحصیل می‌پردازند.

به گزارش لنگرخبر، معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری لنگرود در مراسم بازگشایی مدارس این شهرستان که به‌صورت نمادین در دبیرستان شهید املاکی لنگرود برگزار شد اظهار کرد: شهرستان لنگرود با حضور معلمان فرهیخته و دانش آموزان مستعد از جایگاه مطلوبی در سطح استان برخوردار است .

وی با تأکید بر حفظ روحیه خودباوری و اعتمادبه‌نفس در نسل جوان جامعه افزود: دشمن در حادثه تروریستی اهواز به دنبال تضعیف روحیه خودباوری و امید در جوانان است اما دشمنان‌ نظام جمهوری اسلامی ایران بدانند که برای همیشه این آرزو را به گور خواهند برد.

محمد رنجبر گفت: اقدامات تروریستی نشانه ضعف دشمنان نظام است و ما آرامش کشورمان را که‌ مدیون خون پاک شهدا و رهبری فرزانه انقلاب هستیم، حفظ خواهیم کرد.

مدیر آموزش‌وپرورش لنگرود نیز در این مراسم ضمن تبریک سال تحصیلی جدید به دانش‌آموزان اظهار کرد: لنگرود از موفق‌ترین شهرهای گیلان است که این امر مدیون همکاری و همدلی همه دستگاه‌های اجرایی شهرستان است.

وی با بیان اینکه کاروان بزرگ علمی کشور امروز در سراسر کشور به راه افتاده است افزود: مدیریت این کاروان بزرگ علمی با مجموعه آموزش‌وپرورش است.

جمشید لاهوتی با اشاره به اهمیت ایجاد فضای معنوی در روز اول مهر در مدارس شهرستان گفت: ماه مهر و هم‌زمانی آن با محرم حسینی (علیه‌السلام)، پیام جوانمردی و آزادگی برای نسل جوان ایران اسلامی به ارمغان می‌آورد.

مدیر آموزش‌وپرورش لنگرود با بیان اینکه ۱۷ هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز لنگرودی در سال تحصیلی جدید در ۱۵۱ مدرسه به تحصیل می‌پردازند تصریح کرد: جشن شکوفه‌ها برای دانش آموزان کلاس اول ابتدایی و جشن غنچه‌ها برای نوآموزان دوره پیش‌دبستانی نیز دیروز برگزار شد که امسال دو هزار و ۵۰۰ کلاس اولی و پیش‌دبستانی در مدارس شهرستان حضور دارند.

انتهای پیام/