آتش‌نشانان باهدف نجات جان و مال انسان‌ها از جان خود گذشت می‌کنند

شهردار چاف و چمخاله با بیان اینکه آتش‌نشانان باهدف نجات جان و مال انسان‌ها از جان خود گذشت می‌کنند گفت: روحیه قهرمانی و ایثار را می‌توان در چهره تک‌تک آتش‌نشانان مشاهده کرد.

به گزارش لنگرخبر، کمیل لاهوتی پیش از ظهر امروز در مراسم تجلیل از نیروهای آتش‌نشان شهرداری چاف و چمخاله گرامیداشت خاطره شهدای پلاسکو اظهار کرد: ۱۲۵ نخستین شماره‌ای است که شهروندان در مواجه با خطر با آن تماس می‌گیرند و با مشاهده آتش‌نشانان احساس آرامش و امنیت می‌کنند.

وی با بیان اینکه خانواده‌های نیروهای آتش‌نشان سهم بسزایی در موفقیت آنان بر عهده‌دارند افزود: آتش‌نشانی یکی از مشاغل سختی است که زمان و مکان مشخصی ندارد و نیروی آتش‌نشانی باید در همه ساعات شبانه‌روز آماده‌باش باشد که صبر خانواده‌های آنان قابل‌تقدیر است.

شهردار چاف و چمخاله با بیان اینکه آتش‌نشانان باهدف نجات جان و مال انسان‌ها از جان خود گذشت می‌کنند تصریح کرد: روحیه قهرمانی و ایثار را می‌توان در چهره تک‌تک آتش‌نشانان مشاهده کرد که چگونه با دلاوری برای مهار حریق یا حوادث دیگر وارد میدان می‌شوند.

لاهوتی گفت: جوانمردی و ایثارگری آتش‌نشانان در نوع کار و عملکرد آن‌ها مشهود است زیرا در حوادث، زمانی که همگان از حادثه می‌گریزند این آتش‌نشانان هستند که به دل حادثه می‌زنند تا جان و مال مردم را از حوادث نجات دهند.

وی با بیان اینکه نهادینه کردن فرهنگ ایمنی دغدغه اصلی همگان باشد خاطرنشان کرد: مشارکت مردم در ایمنی، به ایمنی شهر سرعت می‌دهد و انتظار داریم ایمنی یکی از مطالبات شهروندان باشد تا در زمان حوادث آتش‌نشانان نیز با سرعت بیشتری به کار خود بپردازند.

انتهای پیام/