سه‌گانه حمله ضدانقلاب به خانواده قالیباف تکمیل شد
سه‌گانه حمله ضدانقلاب به خانواده قالیباف تکمیل شد
رسانه‌های ضدانقلاب پس از شایعاتی درباره الیاس قالیباف و خواهرش، این‌بار شایعه‌ای را درباره اسحاق قالیباف منتشر کردند.

به گزارش لنگرخبر، کانال تلگرامی آمدنیوز  که مدعی اخبار و اطلاعات دقیق و دست‌اول است با انتشار تصویر زیر، مطلبی را علیه اسحاق قالیباف، شهردار اسبق تهران منتشر کرد و مدعی شد او با ۸۰۰میلیون دلار به ملبورن رفته است!

اما جالب است که گردانندگان این شبه‌رسانه پرمدعا حتی اسحاق را نمی‌شناسند، چرا که برای ادعای خود تصویری از «سیدهادی رضوی» تهیه‌کننده قسمت اول سریال شهرزاد را منتشر کردند.

* شایعه سفر قالیباف پدر به لندن

ماه گذشته نیز برخی از کاربران شایعه تولد محمدباقر قالیباف و سفر وی به لندن را منتشر کرده بودند که همان زمان فیلمی منتشر شد که نشان می‌داد، وی در تهران حضور دارد.

* الیاس قالیباف و شایعه اختلاس و فرارش به لندن

 در تابستان سال ۱۳۹۴ نیز شایعاتی درباره اختلاس ۸ هزار میلیاردی الیاس قالیباف و فرار وی به لندن منتشر شده بود که همان زمان هم مشخص شد پسر شهردار وقت تهران نه بازداشت و نه احضار شده بود و نه اصلا به لندن فرار کرده بود.

* وقتی دختر قالیباف از شایعات در امان نیست

درست دوسال پیش و در مهرماه سال ۱۳۹۵ تصویری از یک عروسی مجلل در فضای مجازی منتشر شد که منتشرکنندگان آن مدعی شدند متعلق به عروسی دختر و داماد محمدباقر قالیباف شهردار تهران است. در این شایعه آمده بود: «۴ میلیارد تومان جهیزیه دختر قالیباف. آقای داماد ۷۰ ماشین عروس آماده کرد. این است حکومت علی؟»

اما بررسی های خبرنگار فارس در همان زمان نشان داد که  تصاویر مربوط به یک عروسی تجملاتی در لاهیجان بوده است.

 اما الیاس قالیباف هم به جنجال‌های اخیر واکنش نشان داد و در اینستاگرامش نوشت: نمیتوانم درک کنم ، حالا که بیش از یک سال است که پدرم غیر تدریس و مجمع تشخیص مصلحت و کار جهادی در جای دیگری مستقر نیست ! حالا چرا خبر دروغ خرید ۸۰۰ میلیون دلاری اسحاق برادرم را منتشر کرده اند ، (#دروغ_هرچی_بزرگتر_قابل_باورتر) الله اعلم ، من دیگه علت این بی دینی را نمی‌فمم. سه گانه ما تکمیل شد لطفا بس کنید این بازی ها رو، کاش به جای تخریبِ بقیه، فکری به حال گرفتاری های این روزهای مردم کنید!

انتهای پیام/