اعزام ۶۰ نیروی انسانی جهت پذیرایی از زائران اربعین/ دو هزار زائر در هر وعده غذایی پذیرایی می‌شوند
اعزام ۶۰ نیروی انسانی جهت پذیرایی از زائران اربعین/ دو هزار زائر در هر وعده غذایی پذیرایی می‌شوند
مدیر اجرایی موکب لنگرود در نجف اشرف از استقرار موکب لنگرود در نجف اشرف خبر داد و گفت: امسال بیش از 60 نیروی انسانی در اکیپ های مختلف به زائران حسینی خدمات می دهند.

غلامرضا منصفی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر با اشاره آماده شدن مردم برای اربعین حسینی اظهار کرد: پیاده‌روی اربعین حسینی بزرگ‌ترین تجمع بشری و نماد وحدت مسلمین است و امروز شاهد هستیم که میلیون‌ها انسان با پای پیاده از نجف اشرف به‌سوی کربلا رهسپار می‌شوند.

وی از استقرار موکب لنگرود در نجف اشرف مقام امام زین‌العابدین (ع) جنب صحن مطهر فاطمه زهرا (سلام‌الله علیها) خبر داد و افزود: خدمات‌دهی موکب لنگرود در نجف اشرف از ۲۸ مهرماه آغاز می‌شود و تا ۱۰ آبان ماه به زائران حسینی خدمات‌دهی می‌کند.

مدیر اجرایی موکب لنگرود در نجف اشرف گفت: امسال بیش از ۶۰ نیروی انسانی در اکیپ‌های مختلف آشپزی، امداد و نجات، خدمات، تدارکات، حفاظت و امنیت، فرهنگی و ایستگاه صلواتی به ارائه خدمات به زائران می‌پردازند.

منصفی با اشاره به پذیرایی بیش از دو هزار زائر در هر وعده غذایی بیان کرد: با توجه به اینکه موکب لنگرود در ورودی شهر نجف استقرار دارد علاوه بر سه وعده غذایی، امسال ایستگاه صلواتی ۲۴ ساعته به زائران حسینی (ع) سرویس می‌دهد.

وی با اشاره به نیازهای موکب جهت پذیرایی از زائران حسینی تصریح کرد: برنج، مرغ، گوشت، کلوچه، آب‌معدنی دارو و تجهیزات اولیه پزشکی، پتو، لوازم گرمایشی و غیره ازجمله نیازهای موکب است که بخش قابل‌توجهی از آن‌ها با مشارکت خیرین و دستگاه‌های دولتی تأمین‌شده است و مردم نیز می‌توانند در این امر خیر شرکت داشته باشند.

مدیر اجرایی موکب لنگرود در نجف اشرف با اشاره به روش‌های کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم به موکب گفت: شهروندان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به کانکس ستاد اربعین در میدان شهر ، مسجد جامع، مسجد شهدا (امینی)، کارخانه برنج‌کوبی جنابی در شلمان و دفتر ستاد عتبات و عالیات لنگرود در جاده کمربندی تحویل دهند.

منصفی خاطرنشان کرد: خیران می‌توانند کمک‌های نقدی خود را نیز به شماره‌حساب مشترک بانک انصار ۱-۸۲۹۰۵۰۵-۳۸-۲۹۳۳ یا شماره کارت ۶۲۷۳۸۱۱۱۲۳۴۸۰۲۵۰ واریز کنند.

انتهای پیام/