عصر امروز مراسم استقبال از قهرمان گیلانی رقابت‌های وزنه‌برداری بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا با حضور کم‌رنگ مسئولان شهری و استانی در لنگرود برگزار شد.

به گزارش لنگرخبر، مراسم استقبال از سامان رضی پاراوزنه بردار گیلانی و دارنده مدال برنز دسته منفی ۱۰۷ کیلوگرم بازی‌های آسیایی جاکارتا با حضور کم‌رنگ مسئولان شهری و استانی برگزار شد، در این مراسم رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنگرود، رئیس بهزیستی لنگرود، خانواده ورزشکار و جمعی از دوستان و هواداران وی حضور داشتند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنگرود با اشاره به کسب دو مدال توسط ورزشکاران لنگرود دربازی‌های پاراآسیایی جاکارتا به خبرنگار فارس اظهار کرد: مهری فلاحی به همراه تیم ملی والیبال نشسته بانوان کشورمان موفق به کسب مدال نقره و سامان رضی در رشته وزنه‌برداری موفق به کسب مدال برنز دربازی‌های پاراآسیایی جاکارتا شدند که هر دو از نمایندگان لنگرود در تیم ملی بودند.

ناصر شهدی بابیان اینکه ورزشکاران گیلانی موفق به کسب سه مدال دربازی‌های پاراآسیایی جاکارتا شدند افزود: هشت ورزشکار از استان گیلان در قالب تیم‌های ملی کشورمان در رشته‌های والیبال نشسته بانوان و مردان، دوومیدانی، دوچرخه‌سواری، تیراندازی و بوچیا به جاکارتا اعزام‌شده که ورزشکاران لنگرودی موفق به کسب دو مدال این بازی‌ها شدند.

پاراوزنه بردار گیلانی با اشاره به کسب مدال برنز دربازی‌های پاراآسیایی جاکارتا اظهار کرد: در این مسابقات با زدن وزنه ۲۳۵ کیلوگرمی موفق به کسب مدال برنز شدم، رکوردی که در جاکارتا ثبت کردم پنج کیلوگرم بالاتر از رکورد بازی‌های پاراآسیایی اینچئون است.

سامان رضی با اشاره به رقابت نزدیک وزنه‌برداران وزن منفی ۱۰۷ کیلوگرم بیان کرد: پیش‌ازاین قرار بود در وزن منفی ۹۷ کیلوگرم در جاکارتا وزنه بزنم ولی به دلیل آینده‌نگری و در پیش بودن پاراالمپیک ۲۰۲۰ در یک وزن بالاتر مسابقه دادم.

وی با بیان اینکه انتظار کسب مدال طلا در جاکارتا را داشت تصریح کرد: کمتر از سه ماه از حضورم در وزن منفی ۱۰۷ کیلوگرم می‌گذرد و رکوردهایی که در این مسابقات زدم بالاتر از پاراآسیایی اینچئون بود، از کسب مدال برنز راضی نیستم ولی از وزنه‌ای که ثبت کردم رضایت دارم.

وی با اذعان به استقبال ضعیف مسئولان شهری و استانی افزود: جز خانواده، دوستان و رفقایم مورد استقبال قرار نگرفته‌ام، بیش از ۱۰ مسابقه بین‌المللی معتبر شرکت داشته‌ام و در هیچ‌یک از این مراسم، مسئولان شهر و استانم نظیر نمایندگان شهرم در شورای شهر و مجلس، فرماندار و سایر مسئولان شهری در مراسم استقبالم حضور پیدا نکردند.

به گزارش لنگرخبر، سامان رضی پاراوزنه‌بردار گیلانی تیم ملی کشورمان در دسته منهای ۱۰۷ با ثبت رکورد ۲۳۵ کیلوگرم دربازی‌های پاراآسیایی جاکارتا به مدال برنز دست‌یافت.

انتهای پیام/