فرماندار شهرستان لنگرود با تأکید بر اینکه مردم باید به مسئولان اعتماد داشته باشند گفت: امروز بزرگ‌ترین پشتوانه امنیت ایران نیروهای مسلح و انتظامی و بسیج مردمی هستند که در مرزها و به‌صورت شبانه‌روزی برای امنیت و جلوگیری از نفوذ دشمن سینه سپر می‌کنند‌.

به گزارش لنگرخبر، سید رضا جوادپور ظهر امروز در همایش زنان و مردان روستا در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنگرود اظهار کرد: دشمن به دنبال این است تا روحیه نشاط و شادابی و اعتماد را از مردم کشور بگیرد و برای آن برنامه‌ریزی کلانی گرفته است.

وی با بیان اینکه نباید به القائات بیگانه توجه کرد گفت: تحریم ایران و در ادامه تشویش اذهان مردم از طریق فضای مجازی یکی از حربه‌های دشمن برای آسیب به کشور است.

فرماندار شهرستان لنگرود با بیان اینکه دل دشمن به حال مردم ایران نمی‌سوزد تصریح کرد: دشمن از نخستین روز انقلاب تاکنون به دنبال ضربه زدن به انقلاب است و از این هدف خود تا زمان نابودی انقلاب دست نمی‌کشد‌.

جوادپور با تأکید بر اینکه مردم باید به مسئولان اعتماد داشته باشند گفت: امروز بزرگ‌ترین پشتوانه امنیت ایران نیروهای مسلح و انتظامی و بسیج مردمی هستند که در مرزها و به‌صورت شبانه‌روزی برای امنیت و جلوگیری از نفوذ دشمن سینه سپر می‌کنند‌.

انتهای پیام/