امام‌جمعه لنگرود با اشاره به کسب مدال و افتخارآفرینی سامان رضی و مهری فلاحی در عرصه مسابقات آسیایی جاکارتا گفت: ورزش لنگرود با حضور قدرتمند ورزشکاران لنگرود در عرصه‌های مختلف و افتخارآفرینی آنان جهانی شد.

به گزارش لنگرخبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدجواد سلیمانی ظهر امروز در جمع اعضای هیئت‌های ورزشی و اداره تربیت‌بدنی شهرستان لنگرود در دفتر امام‌جمعه اظهار کرد: ورزش معرف فرهنگ است و عصاره فرهنگ ورزش نیز افتادگی و منش پهلوانی است.

وی با اشاره به کسب مدال و افتخارآفرینی سامان رضی در وزنه‌برداری و مهری فلاحی در رشته والیبال در عرصه مسابقات آسیایی جاکارتا افزود: ورزش لنگرود با حضور قدرتمند ورزشکاران لنگرود در عرصه‌های مختلف و افتخارآفرینی آنان جهانی شد و نام لنگرود را پرآوازه‌تر از گذشته کرد.

امام‌جمعه لنگرود با اشاره با لزوم حمایت مسئولین از جوانان و ورزش گفت: مسئولین می‌توانند با حمایت مادی و معنوی خود از عرصه ورزش باعث ایجاد فضای نشاط و شادابی در بین جوانان و دوری آنان از آلودگی‌ها شود.

سلیمانی با بیان اینکه دغدغه ورزش در لنگرود بیشتر از سایر شهرستان‌ها مشاهده می‌شود گفت: امام‌جمعه و ستاد اقامه نماز جمعه لنگرود هر کاری که برای توسعه ورزش و حضور جوانان نیاز باشد انجام می‌شود.

انتهای پیام/