شرط غلبه بر آمریکا و استکبار اتحاد و انسجام ملت ایران است/ردپای مستقیم آمریکا در جنایت‌های جهانی
شرط غلبه بر آمریکا و استکبار اتحاد و انسجام ملت ایران است/ردپای مستقیم آمریکا در جنایت‌های جهانی
راهپیمایی 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در شهرستان لنگرود هم‌زمان با سراسر استان گیلان با حضور اقشار مختلف مردم و دانش آموزان برگزار شد.

به گزارش لنگرخبر، دانشجویان، دانش‌آموزان و اقشار مختلف مردم به‌منظور حضور پرشور در راهپیمایی ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی مسیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این شهر تا میدان انقلاب اسلامی را طی و با سردادن شعارهای ضد استکباری انزجار خود از آمریکا و اسرائیل اعلام کردند و به جهانیان گفتند تا آخرین قطره جان پای انقلاب خود ایستاده‌اند.

فرماندار شهرستان لنگرود در جمع راهپیمایان ۱۳ آبان با بیان اینکه ویژگی استکبار جهانی ظلم و جنایت است اظهار کرد: ۱۳ آبان در کشور نماد استکبارستیزی و نماد زور و جنابت‌های استکبار به رهبری آمریکا در ایران و جهان است که اقشار مختلف مردم در این روز انزجار خود را از آمریکای جنایت خوار اعلام می‌کنند.

وی با اشاره به لزوم مبارزه با استکبار و حمایت از مظلوم گفت: استکبار یعنی قدرت‌هایی در دنیا فکر می‌کنند با پول و سلاح و تبلیغات رسانه‌ای که دارند می‌توانند به خود اجازه دهند که در امور دیگر کشورها دخالت کنند.

سید رضا جوادپور با بیان اینکه دشمنان هر قدرتی داشته باشند درنهایت مجبور به عقب‌نشینی خواهند شد تصریح کرد: آمریکا برای حفظ شاه امام‌ خمینی را در سال ۱۳۴۳ در تاریکی شب از ایران به ترکیه تبعید کرد و فکر کرد پیروز شده است اما سال‌های بعد در ۱۲ بهمن ۱۳۵۷ امام‌ خمینی با استقبال میلیون‌ها مردم وارد کشور شد.

وی با اذعان به اینکه ملت ایران همیشه در مقابل جنایت‌های آمریکا مقاومت کردند و هیچ‌گاه مرعوب تهدیدات آمریکا نشد افزود: استکبار هشت سال جنگ تحمیلی را به کشور تازه انقلاب کرده تحمیل کرد و صدام را تا دندان مجهز کردند ولی بازهم نتوانست حتی هشت متر از خاک ایران را تصرف کند و ملت ایران به رهبری امام خمینی و مقاومت پیروز شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان لنگرود با اشاره به‌حق صلح‌آمیز هسته‌ای ایران بیان کرد: آمریکایی‌ها و اروپا می‌گفتند که ایران نباید به انرژی هسته‌ای دست یابد ولی بعد از سال‌ها مذاکره و مقاومت این حق برای ایران در جهان به رسمیت شناخته شد و آمریکا یک‌بار دیگر شکست خورد.

جوادپور با بیان اینکه آمریکا درصدد است که ملت ایران را در فشار قرار دهد خاطرنشان کرد: همه نقشه‌های آمریکا از اول انقلاب تاکنون با مقاومت و ایستادگی مردم از بین رفت و از نیروهای مسلح و ولایت‌فقیه حمایت و دفاع کردند.

فرماندار لنگرود با بیان اینکه شرط غلبه بر آمریکا و استکبار اتحاد و انسجام ملت ایران است گفت: راهپیمایی باشکوه امروز ملت ایران نشان داد که این ملت مرعوب تهدیدهای آمریکا نمی‌شوند و به‌زودی آمریکا شکست دیگری را در  کارنامه ننگین خود ثبت خواهد کرد.

مردم با حضور گسترده خود دشمن را مأیوس می‌کنند

فرمانده سپاه ناحیه لنگرود نیز با اشاره به رخدادهای مختلف در طول تاریخ انقلاب اظهار کرد: در طول تاریخ ایران حوادث و رخدادهای بسیاری به وقوع پیوسته که هرکدام سرفصل مهم و سرنوشت سازی در تاریخ انقلاب و مبارزات ملت ایران علیه استبداد است.

حسن فیضیان با بیان اینکه تبعید حضرت امام، ۱۳ آبان و تسخیر لانه جاسوسی از اهم وقایع در طول انقلاب است گفت: در همه این رخدادها به‌صورت مستقیم یا غیرمستقیم ردپای استکبار جهانی و در رأس آن آمریکا به چشم می‌خورد.

وی با اذعان به اینکه راهپیمایی ۱۳ آبان فرصت خوبی برای بیان و تشریح جنایت‌های آمریکا علیه ایران و انقلاب است افزود: ۱۳ آبان روز تجلی شجاعت و غیرت انقلابی است که این راهپیمایی نمونه بارز وحدت بین مردم و مسئولین است و مردم با حضور گسترده خود دشمن را مأیوس می‌کنند.

انتهای پیام/