بیست و یکمین دوره مسابقات قرآنی خواهران بسیجی کشور در چمخاله برگزار می شود

مسوول سازمان جامعه زنان سپاه قدس استان گیلان از برگزاری بیست و یکمین دوره مسابقات قرآنی خواهران بسیجی کشور به میزبانی گیلان خبر داد. بیست و یکمین دوره مسابقات قرآنی خواهران بسیجی کشور در چمخاله لنگرود از صبح امروز آغاز شد. ‘لعیا علی نژاد’ عصر سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: این […]

مسوول سازمان جامعه زنان سپاه قدس استان گیلان از برگزاری بیست و یکمین دوره مسابقات قرآنی خواهران بسیجی کشور به میزبانی گیلان خبر داد.
بیست و یکمین دوره مسابقات قرآنی خواهران بسیجی کشور در چمخاله لنگرود از صبح امروز آغاز شد.

‘لعیا علی نژاد’ عصر سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: این مسابقات از تاریخ ۲۱ تا ۲۴ شهریورماه جاری برگزار می شود.

وی اظهار کرد: در بیست و یکمین دوره مسابقات قرآنی خواهران بسیجی سراسر کشور، ۳۰۰ نفر از حافظان و قاریان خواهر حضور دارند.

مسوول سازمان جامعه زنان سپاه قدس گیلان با بیان اینکه این دوره از مسابقات در اردوگاه شهید میرزاکوچک خان چمخاله لنگرود برگزار خواهد شد، گفت: خواهران بسیجی در رشته های حفظ جزء ۳۰ تا حفظ کل قرآن کریم، مفاهیم و قرائت با هم به رقابت خواهند پرداخت.

وی ادامه داد: این دوره از مسابقات، مرحله کشوری مسابقات سراسری خواهران بسیجی در سال ۹۲ است که به میزبانی گیلان برگزار می شود.

علی نژاد یادآور شد: برگزاری محفل انس با قرآن، برپایی نمایشگاه و مسابقات فرهنگی، حضور بر سر قبر میزراکوچک خان جنگلی روحانی مبارز گیلانی، بازدید از بام سبز و تله کابین لاهیجان و … از جمله برنامه های حاشیه ای این دوره از مسابقات است.

وی اضافه کرد: مراسم افتتاح این دوره از مسابقات بیست و دوم شهریورماه در اردوگاه سردارجنگل چمخاله لنگرود و مراسم پایانی بیست و چهارم شهریور در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی رشت برگزار می شود.