نوک حمله دشمنان در چند دهه اخیر به سمت ولی‌فقیه است
نوک حمله دشمنان در چند دهه اخیر به سمت ولی‌فقیه است
امام‌جمعه بندرانزلی با بیان اینکه نوک حمله دشمنان در چند دهه اخیر به سمت ولی‌فقیه است گفت: دشمن تلاش می‌کند تا ذهن مردم را به سمتی سوق دهد که همه کم‌وکاستی‌های مسئولین به‌پای رهبر نوشته شود.

به گزارش لنگرخبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبدالجواد شمس‌الدین عصر امروز در یادواره ۳۳ شهید والامقام محله آنسرمحله این شهرستان با بیان اینکه اگر بعثت انجام نمی‌شد هیچ اثری از انسانیت و کمالات در حال حاضر باقی نمی‌ماند اظهار کرد: خداوند دین را برای تعالی انسان توسط پیامبر اکرم (ص) برای بشریت ارسال کرد تا جامعه از جاهلیت دور شود.

وی با بیان اینکه انسان‌هایی مانند مقداد، سلمان و عمار نمونه‌ای از ثمره کار پیامبر هستند گفت: هیچ نعمتی بالاتر از نعمت دین برای بشریت فرستاده نشده است و انسان‌ها باید قدردان آن باشند.

امام‌جمعه بندرانزلی با اذعان به اینکه خدا دین را به هرکسی نمی‌دهد و هر کس لیاقت آن را ندارد از آن بی‌بهره است افزود: انقلاب اسلامی نیز تداوم حکومت اسلامی پیامبر است و از روز اول انقلاب تاکنون هجمه‌های زیادی علیه انقلاب صورت گرفت که یکی پس از دیگری با حضور مردم خنثی شد.

شمس‌الدین با اشاره اینکه پیامبر راه سربلندی انسان را پیش روی انسان‌ها قرار داد بیان کرد: برخی هنوز هم به دنبال این هستند که مسیر انقلاب و ولایت را به سمت مسیر طاغوت و شیطان برگردانند و همه باید نسبت به این موضوع هوشیار باشیم.

وی با بیان اینکه شهدا برای حفظ و ثبات انقلاب سینه سپر کردند تصریح کرد: متأسفانه عمل و رفتار برخی مسئولین به‌گونه‌ای است که آب به آسیاب دشمن می‌ریزند و ارزش‌ها زیر پا گذاشته می‌شود.

امام‌جمعه بندرانزلی با اشاره به توطئه‌های دشمن از طریق جنگ روانی در فضای مجازی بیان کرد: دشمن تلاش می‌کند از همه رسانه‌ها برای مأیوس کردن مردم از راهی که ۴۰‌سال آمده‌اند استفاده کند.

شمس‌الدین با بیان اینکه انقلاب اسلامی از نعمت رهبری و ولایت‌فقیه برخوردار است که دیگر کشورها از آن بی‌بهره هستند افزود: نوک حمله دشمنان در چند دهه اخیر به سمت ولی‌فقیه است تا ارتباط مردم و رهبری را سست کنند.

وی با بیان اینکه دشمن تلاش می‌کند تا ذهن مردم را به سمتی سوق دهد که همه کم‌وکاستی‌های مسئولین به‌پای رهبر نوشته شود گفت: خون شهدا مایه عزت و شرافت مردم و انقلاب است و اگر یاد شهدا زنده بماند در حقیقت انقلاب زنده مانده است.

انتهای پیام/