عضو جبهه متحد اصولگرایان گیلان با تأکید بر اینکه نباید در انتخابات فریب قفل‌ها را خورد گفت: حل مشکلات کشور به دست مردم از طریق مطالبه گری و گوش دادن به‌فرمان رهبر انقلاب حاصل می‌شود.

به گزارش لنگرخبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید کاظم اشکوری عصر امروز در مراسم یادواره ۵۸ شهید والامقام انزلی محله لنگرود در مسجد قائمیه این شهر با بیان اینکه پیام خون شهدا برگرفته از آموزه‌های کربلا است اظهار کرد: انسان‌ها در دنیا با سه حقیقت جان، مال و اعتقادات مواجه هستند که در طول عمر خودشان همیشه در معرض سقوط و نابودی قرار می‌گیرند.

وی با بیان اینکه در مواجهه خطر جان و مال، جان انسان در اولویت قرار دارد و باید انسان از ثروت خود بگذرد گفت: انسان باید در مواجه دین و جان و مال، از اعتقادات و دین خود با جان و مال خود دفاع کند و این کاری است که شهدا و مدافعان حرم انجام داده‌اند که نشان از دین‌داری انسان است‌.

مدیرکل اسبق اداره اوقاف و امور خیریه استان گیلان با اذعان به اینکه شیعه واقعی در شرایط سخت از همه‌چیز خود برای حفظ دین می‌گذرد افزود: دین در مقابل مال و جان انسان بالاتر است البته جان انسان ارزشمند است و انسان اجازه نمی‌دهد تا انسان علیه جان خود اقدامی انجام دهد.

اشکوری با بیان اینکه قیام امام‌ حسین (ع) برای احیای دین بود تصریح کرد: رهبر انقلاب بارها به نهادها و ارکان مختلف فرمودند که افراد باید انقلابی باشند و انقلابی یعنی زمانی که دین و نظام درخطر است جان خود را فدا کند.

عضو جبهه متحد اصولگرایان گیلان با بیان اینکه اگر شهدا نبود ما نیز وجود نداشتیم گفت: برخی دم از مذاکره با دشمن می‌زنند ولی سؤال این است آیا با داعشی که معتقد است با کشتن تعدادی مسلمان وارد بهشت می‌شود هم می‌شود مذاکره کرد.

وی با بیان اینکه امکان حمله نظامی آمریکا علیه ایران وجود ندارد افزود: هر جا که انقلاب و انقلاب گری بود ما پیروز بودیم و با این روحیه در عرصه نظامی و امنیت در کشور پیروز هستیم ولی برخی از مدیران انقلابی نبوده و حاضر نیستند خود را فدای پایداری انقلاب کنند.

اشکوری مشکل کشور را در ولایت ناپذیری و انقلابی نبودن دانست و بیان کرد: اگر همه مدیران کشور انقلابی بودند وضعیت این نبود و هنوز هم برخی از وزرا در کاخ‌نشینی به سر می‌برند و عده‌ای در چادر زندگی می‌کنند.

عضو جبهه متحد اصولگرایان گیلان با اشاره به هوشیاری رهبر معظم انقلاب در مسائل کشور و جهانی و جلوگیری از فتنه‌ها افزود: حل مشکلات کشور به دست مردم از طریق مطالبه گری و گوش دادن به‌فرمان رهبر انقلاب حاصل می‌شود.

وی با بیان اینکه در انتخابات نباید فریب قفل‌ها را خورد و هوشیار بود تصریح کرد: پیام شهدا این است وقتی دین و انقلاب درخطر باشد باید با اتحاد جلوی دشمن بایستیم و با جان خود از انقلاب و دین دفاع کنیم.

انتهای پیام‌/