کاخ پوشالی غرب را به زباله‌دان تاریخ می‌اندازیم
کاخ پوشالی غرب را به زباله‌دان تاریخ می‌اندازیم
نماینده ولی‌فقیه در گیلان با بیان اینکه بیش از دو هزار نفر از نویسندگان و فرهیختگان غربی به این نتیجه رسیدند که غرب در حال افول است گفت: همان‌طور که شاخ سوسیالیسم شرق را شکستیم شاهد افول و شکست آمریکا خواهیم بود و کاخ پوشالی غرب را به زباله‌دان تاریخ خواهیم انداخت.

به گزارش لنگرخبر، آیت‌الله رسول فلاحتی صبح امروز در یادواره شهدای بالاچاف لنگرود با اشاره به وفاداری ملت ایران به راه شهدا پس از گذشت بیش از ۳۰ سال از دوران دفاع مقدس اظهار کرد: امروز جوانانی که دوران انقلاب و جنگ تحمیلی را مشاهده نکردند مسیر شهیدان را ادامه می‌دهند و ارواح شهدا از ملت ایران راضی هستند.

وی بندگی خداوند و پیروی نکردن از طاغوت و ظلم را از هدف‌های بزرگ انبیای الهی به‌ویژه پیامبر گرامی اسلام (ص) عنوان کرد و افزود: امروز اهداف پیامبران الهی با پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام (ره) تحقق پیداکرده است.

نمایندگی ولی‌فقیه در گیلان با بیان اینکه مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران محبوب تمام ملت‌ها هستند تصریح کرد: امروز قدرت‌های سلطه‌گر جهانی منفور مردم دنیا شده و به‌اندازه‌ای که ملت از جمهوری اسلامی رضایت دارند، به همان اندازه از قدرت‌های استکباری عصبانی هستند.

فلاحتی با اذعان به تداوم جمهوری اسلامی با جان‌فشانی شهدا بیان کرد: هرکسی که در مسندی، قدرتی و شوکتی قرار دارد در سایه خون شهدا است بنابراین؛ باید بدانیم تبعیت از رهبر انقلاب، خالی نکردن مسجدها، حفظ حجاب در جامعه و خیانت نکردن مسئولان از وصایای شهدا است و باید به آن‌ها عمل کرد.

وی با بیان اینکه خود را شریک دردهای مسلمانان دانستن از منشور امت اسلام است افزود: منشور امت اسلام، قرآن و پیامبر (ص) این است که اگر مسلمان خود را در سرنوشت مسلمانان شریک نداند دیگر مسلمان نیست بنابراین ملت ایران خود را شریک دردهای مسلمانان می‌داند.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با اشاره به اینکه تمام قدرت‌های استکباری در مقابل نظام اسلامی خاضع شدند تصریح کرد: مادامی‌که نظام اسلامی، نام امام عصر (عج)، نام شهیدان و اسلام و قرآن در کشور سایه افکنده، قدرت‌های سلطه‌گر جهانی آرام نمی‌گیرند و مبالغ بسیاری هزینه می‌کنند تا مسیر بندگی را در جامعه ما بزدایند.

فلاحتی با بیان اینکه امروز آمریکا در برابر ملت ما تسلیم‌شده و پذیرفته است تا ایران را در مبادلات اقتصادی آزاد بگذارد گفت: امروز دوسوم جمعیت دنیا بسیج شدند و می‌خواهند دلار را از مبادلات خود حذف کنند.

وی با بیان اینکه بیش از دو هزار نفر از نویسندگان و فرهیختگان غربی به این نتیجه رسیدند که غرب در حال افول است افزود: همان‌طور که شاخ سوسیالیسم شرق را شکستیم شاهد افول و شکست آمریکا خواهیم بود و کاخ پوشالی غرب را به زباله‌دان تاریخ خواهیم انداخت.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان دست گدایی دراز نکردن به‌طرف قدرت‌های سلطه‌گر را عزت دانست و گفت: کسی که عزت را غیر از جامعه اسلامی جست‌وجو می‌کند ذلیل و منفور ملت است و کسی که مانند مقام معظم رهبری در سایه قرآن، اسلام، پیامبر اکرم (ص) و اهل‌بیت (ع) عزت را در کنار مردم می‌داند و می‌ماند، محبوب دل‌ها است.

انتهای پیام/