برگزاری فستیوال والیبال باشگاه‌های پیام چاف و شهرداری لنگرود در ۵ رده سنی +عکس
برگزاری فستیوال والیبال باشگاه‌های پیام چاف و شهرداری لنگرود در ۵ رده سنی +عکس
فستیوال والیبال باشگاه‌های پیام چاف و شهرداری لنگرود به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج در ۵ رده سنی در شهر چاف برگزار شد.

به گزارش لنگرخبر، فستیوال والیبال باشگاه‌های پیام چاف و شهرداری لنگرود به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج در ۵ رده سنی در شهر چاف برگزار شد.

در این فستیوال یک‌روزه که با حضور بازیکنان نونهال، نوجوان و جوان دو باشگاه، جمعی از خانواده‌های بازیکنان، تماشاگران و علاقه‌مندان والیبال و مسئولین شهر در سالن ولیعصر چاف برگزار شد، بازیکنان رده‌های سنی دو باشگاه پیام چاف و باشگاه شهرداری لنگرود در قالب ۱۰ تیم به مصاف هم رفتند.

در حاشیه این فستیوال، فاطمه پیمان ضمن برشمردن کمبودهای سخت‌افزاری در سالن ورزشی چاف، از وجود شور و انگیزه فراوان در بین نونهالان و نوجوانان چافی در این رشته جذاب خبر داد و از مربی باشگاه پیام (سعید حیدری) بابت حضور ارزشمند و مؤثر در کلاس آموزشی و تربیت نسلی جدید در والیبال چاف تقدیر کرد.

مجید صبوحی، مدیر تیم‌های والیبال باشگاه شهرداری بر عزم و اراده مجموعه والیبالی‌ها، هیئت والیبال لنگرود و مدیریت باشگاه شهرداری در زمینه توسعه ورزش و والیبال در سطح محلات و کلاس‌های آموزش والیبال، اعزام مربی به شهرهای اطراف، اعزام داور به مسابقات استانی و کشوری و نگاه ویژه به ورزش قهرمانی تأکید کرد.

یاسر فرجود، نایب‌رئیس شورای اسلامی چاف و چمخاله نیز از آمادگی مجموعه شورا و شهرداری جهت کمک و مساعدت برای تجهیز سالن و تهیه برخی لوازم اولیه (توپ + البسه+ لوازم کمک‌آموزشی و…) برای نونهالان و نوجوانان باشگاه پیام خبر داد که در اولین فرصت به مرحله اجرا برسد.