فرماندار جدید در جهت گره‌گشایی از مشکلات مردم گام بردارد/خارج کردن غده چرکین با نقد هنرمندانه و منصفانه 
فرماندار جدید در جهت گره‌گشایی از مشکلات مردم گام بردارد/خارج کردن غده چرکین با نقد هنرمندانه و منصفانه 
امام جمعه لنگرود با بیان اینکه امیدواریم دوران پس از خدمت فرماندار سابق دوران خوشی برای وی باشد گفت: فرماندار جدید هم در شهرستان در جهت گره‌گشایی از مشکلات مردم گام بردارد.

به گزارش لنگرخبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید جواد سلیمانی عصر روز دوشنبه در آئین تکریم فرماندار پیشین و معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان لنگرود در سالن اجتماعات فرمانداری با بیان اینکه مجموعه فرمانداری مجموعه مادر و محل بروز و ظهور حوادث گوناگون در نظام مقدس اسلامی است اظهار کرد: یکی از مهم ترین کارها در فرمانداری مشروعیت سیاسی رجال سیاسی  ما در شهرستان، استان و کشور است.

وی با بیان اینکه اوراق دفتر فرماندار لنگرود آبستن حوادث مختلف از جمله از دست دادن دو نعمت بزرگ زندگی خود یعنی پدر و مادر بزرگوارش بود افزود: نوار تلخی‌ها  و تسلسل بحران‌ها به اینجا ختم نشد و در طول پنج سال فعالیت ایشان حوادث امنیتی و اقتصادی سختی پیش رو بود که مجموعه شهرستان توانستند با اتحاد و انسجام بر مشکلات فائق آیند.

امام جمعه لنگرود گفت: ماشین مدیریت این‌ مجموعه توسط جوادپور هدایت شد که با سعه‌صدر و هدایت توانست کارها را به‌خوبی پیش ببرد.

سلیمانی محبوبیت در بین‌ مردم و مسئولین و  عصر کاری و شب‌های اجتماعی و فرهنگی در روستاها را نشان دهنده کارنامه درخشان “جوادپور” دانست و بیان کرد: امیدواریم دوران پس از خدمت دوران خوشی برای وی باشد و فرماندار جدید هم در شهرستان در جهت گره‌گشایی از مشکلات مردم گام بردارد.

وی با بیان اینکه نقد هنرمندانه و منصفانه همانند تیغ جراحی است که غده چرکین را خارج می‌کند تصریح کرد: اصول‌گرا و اصلاح طلب در شهرستان مهم نیست و باید از جبهه‌گیری‌های سیاسی فاصله بگیریم و مهم این است که برای اصولی که با اصلاح به ولایت فقیه متصل شود تلاش کنیم.

انتهای پیام/