تفکر لیبرالیسم در جهان به بن‌بست رسیده است
تفکر لیبرالیسم در جهان به بن‌بست رسیده است
هادی سیاسی کشور با بیان اینکه تفکر لیبرالیسم آمریکا و فرانسه در جهان به بن‌بست رسیده است گفت: ایران ازنظر منابع مشکلی ندارد ولی عدم توجه به نگاه به درون و عدم مدیریت درست در کشور لنگ می‌زند که این برای همه دچار مشکل کرده است.

به گزارش لنگرخبر، سردار حسین راد عصر امروز در همایش بصیرتی در مسجد حضرت ولی‌عصر کلیدبر این شهر با بیان اینکه همایش بسیج نمایشی از انسجام اقشار مختلف مردم است اظهار کرد: حوادث سیاسی در هرلحظه در حال شکل‌گیری است و دشمنی دشمن نیز هرروز پیچیده‌تر می‌شود و باید نشست‌های بصیرتی بیشتری انجام شود.

وی با اشاره به ۴۰ ‌سالگی انقلاب اسلامی افزود: آسیب‌های دشمن در طول ۴۰ سال گذشته بی‌شمار است و به دلیل مقابله با آفت‌های دشمن تعداد زیادی از جوانان برای مقابله با دشمن به شهادت رسیده‌اند.

هادی سیاسی کشور با بیان اینکه باید در مقابل دشمنی‌های دشمن به همگان روشنگری شود گفت: درگذشته کارشناسان از جنگ اقتصادی صحبت و هشدار دادند ولی مسئولین باور نکردند و به آنان برچسب دلواپس زدند.

راد با اذعان به اینکه دشمنی آمریکا با ایران آشکار است بیان کرد: دور جدیدی از تحریم‌ها توسط آمریکا از ۱۳ آبان گذشته آغاز شد که پایین کشیدن میزان فروش نفت یکی‌ از اولویت‌های آنان بود‌.

وی با بیان اینکه دشمن اکثر روزنه‌های فعالیت اقتصادی ایران در زمان تحریم با دیگر کشورها را کشف کرده است تصریح‌ کرد: مدیریت افراد و صرافی‌های دیگر کشورها که با ایران مراوده مالی داشتند از دیگر اقدامات آمریکا است که علیه ایران انجام می‌دهد.

تمام اقدامات آمریکا علیه ایران مقابله با ۸۰ میلیون ایرانی است

هادی سیاسی کشور با بیان اینکه اقدامات آمریکا علیه ایران فقط مقابله با نظام نیست گفت: آمریکا همواره دم از حقوق بشر سر می‌دهد ولی تمام اقدامات آمریکا علیه ایران مقابله با ۸۰ میلیون ایرانی است.

راد با بیان اینکه رهبری تلاش می‌کند تا برخی از مسؤولین از خواب غفلت خوارج شوند افزود: مردم ایران شایسته این هستند که بهترین کارها برای آنان انجام شود‌ و مسؤولین باید تلاش خود را بیشتر کنند.

وی با بیان اینکه تفکر و اندیشه انقلاب اسلامی در بین جوانان دیگر کشورها صادرشده است خاطرنشان کرد: تفکر بسیجی باعث شده تا دیگر کشورها از انقلاب الگوبرداری کنند و در این مسیر گام برداشته و با سختی‌ها مقابله می‌کنند.

هادی سیاسی کشور با بیان اینکه تفکر لیبرالیسم آمریکا و فرانسه در جهان به بن‌بست رسیده است تصریح کرد: ایران ازنظر منابع مشکلی ندارد ولی عدم توجه به نگاه به درون و عدم مدیریت درست در کشور لنگ می‌زند که این برای همه دچار مشکل کرده است.

راد با اذعان به اینکه قدرت آمریکا رو به افول است بیان کرد: قدرت نفوذ ایران در جهان تفنگ و سلاح نیست بلکه قدرت در تفکر انقلابی است و مردم جهان پذیرفته‌اند که حضور مردم در دیگر کشورها از روی منفعت نیست و به دنبال اصلاح امور به نفع مردم است.

وی با اشاره با تحولات یمن و عدم توجه حقوق بشر به وضعیت این کشور گفت: مردم یمن دشمنی دشمن را ریز بررسی و مقابله می‌کنند که تاکنون با دست‌خالی جلوی عربستان و هم‌پیمانانش ایستادگی کرده‌اند.

هادی سیاسی کشور با اشاره وجود حدود ۸۰۰۰ از مردم یمن که دچار سو تغذیه شده است افزود: دشمنی دشمن افزون‌تر شده است و تلاش می‌کند تا تفکر انقلابی را در بین مردم ایران و دیگر کشورها از بین ببرد تا به سلطه خود بر کشورها دست یابد.

راد با اشاره به وجود منابع و ظرفیت‌های خدادادی در کشور بیان کرد: مسؤولین باید تلاش خود را برای خدمت به مردم و حل مشکلات بیشتر کنند و مردم نیز باید درست و دقیق مشکلات را بررسی و برای حل آن از مسؤولین مطالبه‌گری کنند.

انتهای پیام/