لنگرود میزبان دوره ارتقای داوری فوتبال درجه‌یک به سطح ملی
لنگرود میزبان دوره ارتقای داوری فوتبال درجه‌یک به سطح ملی
رئیس هیات فوتبال لنگرود با اشاره به برگزاری کلاس‌ها به دو شیوه تئوری و عملی گفت: کلاس‌های تئوری این دوره به میزبانی شهرستان لنگرود و آزمون عملی در ورزشگاه سردار جنگل رشت برگزار می‌شود.

اسفندیار فهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر با اشاره به آغاز کلاس‌های دوره ارتقای داوری در لنگرود اظهار کرد: این دوره از کلاس‌ها با حضور ۲۵ داور برای ارتقای داوری درجه‌یک به سطح ملی و زیر نظر فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری کلاس‌ها به دو شیوه تئوری و عملی گفت: کلاس‌های تئوری این دوره به میزبانی شهرستان لنگرود و آزمون عملی در ورزشگاه سردار جنگل رشت برگزار می‌شود.

رئیس هیات فوتبال لنگرود با اشاره به برگزاری کلاس‌ها در سالن دانشکده پرستاری – مامایی و پیراپزشکی این شهرستان افزود: کلاس‌های تئوری در لنگرود در دو نوبت صبح و عصر در برگزار می‌شود.

فهیمی با بیان اینکه فریدون اصفهانیان مدرس این دوره از کلاس‌های داوری است بیان کرد: در این دوره سه‌روزه آخرین قوانین داوری در قالب کارگاه‌های تئوری و عملی به داوران آموزش داده می‌شود.

وی با اشاره به پتانسیل بالای لنگرود در فوتبال تصریح کرد: برگزاری کلاس‌های داوری در شهرستان لنگرود نشان از عزم بالای این شهر برای پیشرفت داوری در سطح کشوری دارد، فوتبال لنگرود با حمایت پیشکسوتان این شهر می‌تواند حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد.

رئیس هیات فوتبال لنگرود کلاس‌های ارتقای داوری را گامی در پیشرفت داوری استان دانست و گفت: گیلان از دیرباز یکی از قطب‌های فوتبال کشورمان بوده است و داوری این استان نیز در سطح خوبی قرار دارد.

انتهای پیام/