اهدای گل طبیعی به تیم‌های برتر و اقامه نماز جماعت در مسابقات والیبال چهارجانبه لنگرود + عکس
اهدای گل طبیعی به تیم‌های برتر و اقامه نماز جماعت در مسابقات والیبال چهارجانبه لنگرود + عکس
در پایان مسابقات چهارجانبه والیبال چهارجانبه والیبال به تیم‌های برتر این مسابقات، گلدان به همراه گل‌های طبیعی در راستای توسعه فرهنگ زیست‌محیطی اهدا شد.

به گزارش لنگرخبر، مسابقات چهارجانبه والیبال با حضور تیم‌های حوزه بسیج اداری، ستاد اقامه نماز جمعه لنگرود، منتخب ادارات شهرستان لنگرود و کارکنان شهرداری لنگرود در سالن بحران آتشکار برگزار شد.

 

در پایان این دوره از مسابقات تیم حوزه بسیج اداری با شکست تیم‌ ستاد اقامه نماز جمعه لنگرود به مقام قهرمانی رسید و تیم‌های منتخب ادارات لنگرود و کارکنان شهرداری لنگرود سوم و چهارم شدند.

 

یکی از نکات قابل‌توجه این مسابقات برگزاری نماز جماعت توسط بازیکنان بعد از شنیدن صدای اذان بود که این مهم یکی از کارکردهای فرهنگی برنامه‌های ورزشی است که البته نسبت به این موضوع مهم در استان و سطح کشور غفلت شده و بی‌تفاوتی صورت گرفته است.

 

یکی دیگر از نکات خوب این مسابقات علاوه بر اهدای کاپ، اهدای گلدان به همراه گل‌های طبیعی به تیم‌ها بود که این کار در راستای توسعه فرهنگ زیست‌محیطی‌ انجام شد.

 

به گزارش لنگرخبر، این دوره از مسابقات باهمت پایگاه مقاومت بسیج شهید چمران و باشگاه شهرداری لنگرود با نظارت هیئت والیبال شهرداری لنگرود برگزار شد.