شهرداری لنگرود در لیگ برتر والیبال گیلان تیم‌داری می‌کند
شهرداری لنگرود در لیگ برتر والیبال گیلان تیم‌داری می‌کند
سرپرست تیم والیبال شهرداری لنگرود با اشاره به شیوه حمایت مالی از تیم والیبال گفت: شهرداری لنگرود پشتیبان اصلی این تیم در مسابقات است که مجتمع و تالار بزرگ پاسارگاد نیز در حمایت مالی از این تیم همکاری دارد.

فرامرز حسن دوست در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر اظهار کرد: لنگرود در چند سال گذشته در زمینه والیبال از رشد قابل‌توجهی برخوردار بوده که توانسته در عرصه‌هایی نیز در صف مدعیان استانی قرار بگیرد و نظر مسئولان استانی و فدراسیون والیبال را نیز به خود جلب کند.

وی با بیان اینکه همه عملکردهای مثبت در این رشته ورزشی حاصل تلاش گروهی والیبال دوستان لنگرودی بود گفت: والیبال به‌عنوان یکی از رشته‌های جذاب ورزشی است که در چند سال اخیر شاهد جذب بیشتر اقشار مختلف مردم به این رشته ورزشی هستیم.

سرپرست تیم والیبال شهرداری لنگرود با اشاره به پتانسیل لنگرود برای شرکت در مسابقات استانی تصریح کرد: با توجه به ظرفیت‌های خوب والیبال شهرستان لنگرود، طی برنامه‌ریزی و هماهنگی‌های صورت گرفته مقرر شد تا شهرداری لنگرود در لیگ مسابقات والیبال استان گیلان تیم داری کند.

حسن دوست با بیان اینکه اکثر اعضای کادر فنی تیم از مربیان لنگرودی هستند افزود: تعداد بازیکنان تیم نیز ۲۰ والیبالیست است که ۶ بازیکن از نوجوانان و جوانان لنگرودی انتخاب‌شده و تعدادی از بازیکنان بزرگ‌سال نیز از شهرستان‌های دیگر انتخاب و قرارداد با آنان بسته‌شده است.

وی با اذعان به اینکه تمرین تیم به مربی‌گری مجتبی تالمی در حال انجام است بیان کرد: این تیم با حمایت کامل باشگاه، بازیکنان مدنظر در پست‌های مختلف را جذب کرده و اکنون در آمادگی خوبی برای شروع مسابقات لیگ برتر قرار دارد.

سرپرست تیم والیبال شهرداری لنگرود با درخواست از شهروندان و والیبال دوستان جهت تشویق این تیم در مسابقات افزود: تیم شهرداری لنگرود هیچ تیمی را دست‌کم نمی‌گیرد و باقدرت از حیثیت والیبال این شهرستان در مسابقات دفاع می‌کند.

حسن دوست با اشاره به شیوه حمایت مالی از تیم والیبال گفت: شهرداری لنگرود پشتیبان اصلی این تیم در مسابقات است که مجتمع و تالار بزرگ پاسارگاد نیز در حمایت مالی از این تیم همکاری دارد که لازم است به دلیل توجه ویژه مجتمع پاسارگاد در حمایت از ورزش تقدیر و تشکر کنیم.

به گفته سرپرست تیم والیبال شهرداری لنگرود، این تیم در گروه دوم با تیم‌های کیاشهر، رشت، لاهیجان و سیاهکل هم‌گروه است.

انتهای پیام/