امام‌جمعه لنگرود با بیان اینکه ورزشکاران معلول، معلولیت یا نقص‌ها را به فرصت تبدیل کردند گفت: قهرمانان ورزشی باید در رفتار، اخلاق و منش زندگی نیز الگوی دیگران و مایه فخر کشور و اسلام باشند.

به گزارش لنگرخبر، امام‌جمعه لنگرود طی دیداری با سامان رضی عضو تیم ملی وزنه‌برداری و مهری فلاحی عضو تیم ملی والیبال دیدار و به‌پاس تلاش آن‌ها برای کسب مدال در بازی‌های آسیایی پاراالمپیک جاکارتا تقدیر کرد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید جواد سلیمانی با بیان اینکه این قهرمانی‌ها نشان‌دهنده عزم راسخ و به‌کار انداختن ظرفیت‌های پنهان جانبازان و معلولان است اظهار کرد: ورزش‌کاران معلول با حرکت ارزشمند خود نشان دادند که از اقتدار و استقلال فرهنگی و اراده قوی برخوردار هستند که باعث شده خیلی از جوانان از این حرکت روحیه بگیرند و رشد کنند.

 

وی با تأکید اینکه باید از قهرمانی جانبازان و معلولان درس بگیریم گفت: طنین‌انداز شدن سرود جمهوری اسلامی ایران دربازی‌های پاراآسیایی و کسب مدال‎های رنگارنگ توسط ورزشکاران لنگرودی مایه افتخار و مسرت برای مردم ایران اسلامی به‌خصوص مردم گیلان و این شهرستان است.

امام‌جمعه لنگرود با بیان اینکه ورزشکاران معلول، معلولیت یا نقص‌ها را به فرصت تبدیل کردند افزود: قهرمانان ورزشی باید در رفتار، اخلاق و منش زندگی نیز الگوی دیگران و مایه فخر کشور و اسلام باشند.

سلیمانی مسئولان خواست تا امکانات لازم را برای جانبازان و معلولین در ارائه خدمات ورزشی فراهم نمایند و این عزیزان را در مقاطع مختلف موردحمایت قرار دهند.

انتهای پیام/