ورزشکاران معلول، معلولیت یا نقص‌ها را به فرصت تبدیل کردند 
ورزشکاران معلول، معلولیت یا نقص‌ها را به فرصت تبدیل کردند 
امام‌جمعه لنگرود با بیان اینکه ورزشکاران معلول، معلولیت یا نقص‌ها را به فرصت تبدیل کردند گفت: قهرمانان ورزشی باید در رفتار، اخلاق و منش زندگی نیز الگوی دیگران و مایه فخر کشور و اسلام باشند.

به گزارش لنگرخبر، امام‌جمعه لنگرود طی دیداری با سامان رضی عضو تیم ملی وزنه‌برداری و مهری فلاحی عضو تیم ملی والیبال دیدار و به‌پاس تلاش آن‌ها برای کسب مدال در بازی‌های آسیایی پاراالمپیک جاکارتا تقدیر کرد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید جواد سلیمانی با بیان اینکه این قهرمانی‌ها نشان‌دهنده عزم راسخ و به‌کار انداختن ظرفیت‌های پنهان جانبازان و معلولان است اظهار کرد: ورزش‌کاران معلول با حرکت ارزشمند خود نشان دادند که از اقتدار و استقلال فرهنگی و اراده قوی برخوردار هستند که باعث شده خیلی از جوانان از این حرکت روحیه بگیرند و رشد کنند.

 

وی با تأکید اینکه باید از قهرمانی جانبازان و معلولان درس بگیریم گفت: طنین‌انداز شدن سرود جمهوری اسلامی ایران دربازی‌های پاراآسیایی و کسب مدال‎های رنگارنگ توسط ورزشکاران لنگرودی مایه افتخار و مسرت برای مردم ایران اسلامی به‌خصوص مردم گیلان و این شهرستان است.

امام‌جمعه لنگرود با بیان اینکه ورزشکاران معلول، معلولیت یا نقص‌ها را به فرصت تبدیل کردند افزود: قهرمانان ورزشی باید در رفتار، اخلاق و منش زندگی نیز الگوی دیگران و مایه فخر کشور و اسلام باشند.

سلیمانی مسئولان خواست تا امکانات لازم را برای جانبازان و معلولین در ارائه خدمات ورزشی فراهم نمایند و این عزیزان را در مقاطع مختلف موردحمایت قرار دهند.

انتهای پیام/