منتظر تخصیص اعتبار برای بازسازی مسجد جامع هستیم/عذرخواهی سلیمانی از نمازگزاران به خاطر حضور در حیاط مسجد
منتظر تخصیص اعتبار برای بازسازی مسجد جامع هستیم/عذرخواهی سلیمانی از نمازگزاران به خاطر حضور در حیاط مسجد
امام‌جمعه لنگرود با بیان اینکه تاکنون منتظرتخصیص اعتبار برای بازسازی مسجد جامع هستیم گفت: تخصیص بودجه بااعتباری کهواریز می‌شود خیلی متفاوت است و هر زمان که اعتبار لازم از سوی سازمان‌های مربوطه واریز شد کار بازسازی در کمترین زمان و با سرعت انجام می‌گیرد‌.

به گزارش لنگرخبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید جواد سلیمانی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه لنگرود با اشاره به‌روز دانشجو اظهار کرد: باید در مقابل استعمار و استکبار موضوع انقلابی گرفت و امروز جنبش دانشجویی پرچم‌دار انقلابی گری است که رسالت‌ها و آفتی‌هایی دارد.

وی با بیان اینکه دانشجو می‌تواند گفتمان انقلاب را فراگیر کند افزود: دانشجو باید فرزند زمان خود باشد و دانشجویی که از دنیایخودش خبر نداشته باشد نمی‌تواند به‌درستی حرف بزند.

امام‌جمعه لنگرود با اذعان به اینکه حرف اینکه دانشجو نباید سیاسی باشد غلط است گفت: مطالبه گری یکی از خصوصیت‌های دانشجو است و موتور محرک جامعه اسلامی در دانشگاه است و دانشجو با حرکت خود می‌تواند تحول‌آفرین باشد.

سلیمانی با اشاره به تصویب قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان بیان کرد: برخی تلاش می‌کنند تا قانون را دور بزند تا بازهم در پشت میزبنشیند البته این قانون خلأهایی دارد که باید نمایندگان مجلس بر روی مجدداًکارشناسی کنند.

وی با اشاره به همگام بودن اروپا با آمریکا گفت: اروپا تروریست بودن ایران و توان موشکی را بهانه گرفته است و می‌خواهد تعهداتخود نسبت به برجام را زیر پا بگذارد.

امام‌جمعه لنگرود از اول انقلاب تاکنون بک روز هم از تهدیدها درامان نبودیم‌ گفت: دلیل عدم موفقیت دشمن برای سرکوبی انقلاب قدرت بازدارندگی ایران است و بر روی توان موشکی کشور مذاکره نمی‌کنیم.

سلیمانی با عذرخواهی از نمازگزارانی که در هوای سرد در حیاط مسجد جامع حضور داشتند بیان کرد: هنوز جمع‌بندی‌ها برای مصلا به نتیجه‌ای نرسیده است و درد دل در این زمینه زیاد است.

وی با اشاره به بازسازی مسجد جامع لنگرود افزود: طرح و نقشه بازسازی مسجد آماده است و همچنان منتظر وعده‌ها هستیم.

خطیب جمعه لنگرود با بیان اینکه تاکنون منتظر تخصیص اعتبار برای بازسازی مسجد جامع هستیم تصریح کرد: تخصیص بودجه بااعتباری که واریز می‌شود خیلی متفاوت است و با توجه به تجربه‌ای که وجود دارد گرفتار وعده‌ها نمی‌شویم و هر زمان که اعتبار لازم از سوی سازمان‌های مربوطه واریز شد کار بازسازی در کمترین زمان و با سرعت انجام می‌گیرد‌.

انتهای پیام/