دانشجویان مسلح به دانش سیاسی و اخلاقی هیچ‌گاه فریب نخواهند خورد
دانشجویان مسلح به دانش سیاسی و اخلاقی هیچ‌گاه فریب نخواهند خورد
نماینده رئیس دانشگاه آزاد در تشکل‌های دانشجویی گیلان با اذعان به اینکه دانشجویان مسلح به دانش سیاسی و اخلاقی هیچ‌گاه فریب نخواهند خورد گفت: با تشکیل کارگروه‌های دانشجویی و استفاده از ظرفیت‌های دانشگاهی می‌توانیم همچون گذشته از موانع موجود بگذریم و آینده روشنی را برای کشور رقم بزنیم.

به گزارش لنگرخبر، عمران علیزاده امروز در مراسم گرامیداشت روز دانشجو در سالن اجتماعات شهید ثنائی مقدم دانشگاه آزاد لنگرود با اشاره به دلایل شکل‌گیری روز ۱۶ آذر اظهار کرد: ورود معاون رئیس‌جمهور آمریکا باعث شد که دانشجویان با استفاده از بیداری اسلامی در راستای اعتلای کشور و بریدن دست ابرقدرت‌ها به پا خیزند.

وی گفت: بینش و بیداری دانشجویان در روزهای بعد از ملی شدن صنعت نفت یکی از عوامل بیداری ملت ایران را فراهم آورد.

نماینده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در تشکل‌های دانشجویی استان گیلان با بیان اینکه شناخت و درک صحیح از موقعیت، زمان و شرایط موجود از مؤلفه‌های اصلی دانشجویان در ۱۶ آذر بود افزود: انتظار می‌رود در زمان حاضر دانشجو علاوه بر اخلاق و علم، سیاست را نیز بیاموزد چون بی‌شک همین دانشجویان، مدیران مهروموم‌های آتی کشور هستند.

علیزاده با اذعان به اینکه دانشجویان مسلح به دانش سیاسی و اخلاقی هیچ‌گاه فریب نخواهند خورد بیان کرد: با تشکیل کارگروه‌های دانشجویی و استفاده از ظرفیت‌های دانشگاهی می‌توانیم همچون گذشته از موانع موجود بگذریم و آینده روشنی را برای کشور رقم بزنیم.

انتهای پیام/