سریال توهین به اصحاب رسانه در شهرستان لنگرود همچنان ادامه‌دارد!
سریال توهین به اصحاب رسانه در شهرستان لنگرود همچنان ادامه‌دارد!
عدم دعوت رسانه‌ها و تبعیض بین خبرنگاران ازجمله رفتارهایی بود که درگذشته نیز شاهد آن بودیم ولی با حضور رنجبر به‌عنوان سرپرست فرمانداری و ادعای وی درباره استفاده از ظرفیت رسانه‌ها، خبرنگاران به این دل‌خوش بودند که سریال توهین‌های ادامه‌دار به اصحاب رسانه به پایان می‌رسد ولی نه‌تنها این موضوع حل نشد بلکه در یک ماه اخیرتشدید شده است.

به گزارش لنگرخبر، قرار بود جلسه گردشگری شهرستان لنگرود با حضور مدیرکل میراث فرهنگی صنایع‌دستی و گردشگری گیلان ساعت ۹ صبح امروز چهارشنبه ۲۲ آذر در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شود.

زمان و مکان برگزاری این جلسه نیز توسط روابط عمومی فرمانداری لنگرود به خبرنگاران شهرستان اطلاع‌رسانی شد.

تعدادی از خبرنگاران برای پوشش خبری این جلسه وارد فرمانداری و در سالن اجتماعات منتظر مسئولین بودند.

بعد از بیش از گذشت یک ساعت از زمان اعلام برگزاری این جلسه، مسئولین استانی و شهرستانی وارد سالن اجتماعات نشدند و خبرنگاران نیز همچنان منتظر بودند، این در حالی است که معاون اداره کل گردشگری استان گیلان، رئیس اداره گردشگری شهرستان لنگرود و روابط عمومی اداره کل در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان حضور داشتند و آنان نیز منتظر حضور مسئولین ارشد بودند.

همه این اتفاقات در حالی رخ داد که مسئولین شهرستان به همراه مدیرکل میراث فرهنگی استان در دفتر سرپرست فرمانداری شهرستان جلسه‌ای جداگانه‌ای داشتند و ظاهراً این جلسه به حدی محرمانه بود که حتی معاون اداره کل و رئیس میراث فرهنگی لنگرود را نیز به این جلسه دعوت نکردند.

بعد از گذشت بیش از یک ساعت، اعلام شد که حرف‌هایی که قرار بود در جلسه مطرح شود در دفتر فرماندار بیان شد!

این در حالی است که از ورود خبرنگار به دفتر فرماندار ممانعت شد و اجازه تهیه خبر را به رسانه‌ها ندادند و علی‌رغم گذشت چند ساعت از زمان اعلام جلسه، هیچ شخص حقیقی یا حقوقی به نمایندگی از مسئولان جهت توضیحات درباره تأخیر این جلسه و معطلی رسانه‌ها حاضر نشد.

بعد از یک ساعت و نیم تأخیر در جلسه گردشگری که جلسه به‌خودی‌خود کنسل شد و هیچ مسئولی به‌جز رئیس اداره گردشگری لنگرود که خود نیز در سالن جلسات مانند خبرنگاران منتظر حضور مسئولان جهت برپایی جلسه بود جهت عذرخواهی بابت تأخیر و کنسل شدن جلسه نیامدند.

این‌گونه رفتارها و عدم دعوت رسانه‌ها و تبعیض بین خبرنگاران ازجمله رفتارهایی بود که درگذشته نیز شاهد آن بودیم و رسانه‌ها همواره مقابل این توهین‌ها سکوت کردند تا شاید با صحبت این موضوع حل شود ولی با حضور رنجبر به‌عنوان سرپرست فرمانداری و ادعای وی درباره استفاده از ظرفیت رسانه‌ها، خبرنگاران به این دل‌خوش بودند که سریال توهین‌های ادامه‌دار به اصحاب رسانه به پایان می‌رسد ولی نه‌تنها این موضوع حل نشد بلکه در یک ماه اخیر تشدید شده است.

انتهای پیام/