پیگیری برای تبدیل وضعیت تعدادی از نیروهای شرکتی شهرداری لنگرود به قراردادی
پیگیری برای تبدیل وضعیت تعدادی از نیروهای شرکتی شهرداری لنگرود به قراردادی
رئیس شورای شهر لنگرود در دیدار نارنجی پوشان شهرداری لنگرود با امام‌جمعه این شهر از پیگیری برای تبدیل وضعیت تعدادی از نیروهای شرکتی به قرارداد  خبر داد.

به گزارش لنگرخبر، امام‌جمعه لنگرود امروز در جمع نارنجی پوشان شهرداری لنگرود در دفتر امام‌جمعه لنگرود با بیان اینکه مردم با بیداری نارنجی پوشان راحت می‌خوابند اظهار کرد: نارنجی پوشان دارای سخت‌ترین شغل هستند ولی شیرینی سختی آن را احساس نمی‌کنند.

وی با بیان اینکه کار عار نیست گفت: شاید این کار شما نوعی جمع‌کردن غنیمت برای آخرتتان است و سختی دنیا را با همه فراز و نشیب‌هایش می‌پذیرند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید جواد سلیمانی با اذعان به اینکه برخی از مردم شخصیت افراد فقط را در پشت‌میزنشینی می‌بینند افزود: این تفکر درست نیست و عار این است که کسی کار نکند و از دیگران انتظار بی‌جا داشته باشد.

امام‌جمعه لنگرود با بیان اینکه دعای بسیاری از مردم همیشه همراه نارنجی پوشان است تصریح کرد: تیم جدید شورا و شهرداری لنگرود با تقویت تیم درونی خود می‌تواند محکم‌تر به کارهای بیرونی در سطح شهر بپردازد تا علاوه بر راضی نگه‌داشتن پرسنل، رضایت مردم نیز جلب شود.

رئیس شورای شهر لنگرود نیز ضمن خسته نباشی به نارنجی پوشان شهرداری لنگرود اظهار کرد: نارنجی پوشان در طول شبانه‌روز و در هر شرایط آب و هوایی برای خدمت به مردم و شهر تلاش می‌کنند تا نظافت شهر به‌خوبی انجام شود.

غلامرضا منصفی با اشاره به پیگیری جهت تبدیل وضعیت تعدادی از نیروهای شرکتی شهرداری لنگرود به قراردادی گفت: در دوره گذشته تعدادی از کارگران قراردادی به شرکتی تبدیل شدند که عملاً زندگی آن‌ها نیز تحت‌الشعاع قرار گرفت که با پیگیری‌های شورا و شهردار مقرر شد تا جلسه‌ای با نماینده شهرستان در سازمان شهرداری‌ها انجام شود‌.

وی با بیان اینکه همه شهرداری‌ها با مشکلات مالی مواجه هستند افزود: شهرداری لنگرود در هرماه حدود یک میلیارد و یک‌صد میلیون حقوق به پرسنل خود می‌دهد و اگر زمانی حقوق به تأخیر می‌افتد به دلیل کمبود یا نبود منابع مالی است.

رئیس شورای شهر لنگرود با تأکید بر اینکه توجه اعضا شورا و شهرداری به پرسنل است بیان کرد: مجموعه شورا و مدیریت شهری تلاش می‌کند تا با پیگیری‌های مستمر مشکلات دریافت حقوق ماهانه از سوی شرکت طرف قرارداد و بیمه افراد را تسهیل کند.

انتهای پیام/