شورای اسلامی کار در شهرداری لنگرود تشکیل شد + اسامی
شورای اسلامی کار در شهرداری لنگرود تشکیل شد + اسامی
طبق نامه اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی به شهرداری لنگرود، اعضا شورای اسلامی کار از طریق انتخابات تشکیل شد.

مهدی خسروانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر با اشاره به تشکیل شورای کار اظهار کرد: اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی طی نامه‌ای به شهرداری لنگرود نامه و دستورالعمل تشکیل شورای کار و ارسال نتیجه به آن اداره را داد که شهردار لنگرود نیز فوراً دستور پیگیری آن را داد.

وی با بیان اینکه اعضای شورا کار شهرداری توسط انتخابات انتخاب شدند افزود: تعدادی از کارکنان شهرداری لنگرود برای انتخابات کاندیدا شدند که چهار نفر از طریق رأی‌گیری انتخاب شدند.

نماینده شهردار در شورای کار با بیان اینکه انتخابات با نظارت اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی انجام شد تصریح کرد: اعضای شورای کار شهرداری شامل پنج نفر است که چهار نفر از طریق انتخابات و یک نفر طبق قانون این شورا به‌صورت انتصابی از سوی شهردار انتخاب شد که بنده به‌عنوان نماینده شهردار در این شورا حضور دارم.

خسروانی گفت: یاسر شادمان، مصطفی طالبی، سید یاسین محسن پور و اسماعیل دروگر اعضا منتخب کارکنان شهرداری هستند که از طریق انتخابات برگزیده شدند.

وی با اشاره به دلیل تشکیل شورای اسلامی کار بیان کرد: افزایش کار آیی هر سازمان درگرو وجود یک محیط مناسب کاری به‌دوراز تنش است که این مهم از طریق تنظیم روابط مطلوب بین کارگر و کارفرما فراهم می‌شود.

نماینده شهردار لنگرود در شورای اسلامی کار با بیان اینکه تأمین قسط اسلامی، همکاری کارگران در تهیه و هماهنگی اجرای برنامه‌ها و افزایش میزان مشارکت سه هدف عمده این شورا است خاطرنشان کرد: نقش شورا نیز نقش نظارتی، برنامه‌ریزی و ایجاد زمینه همکاری و مشارکت کارکنان در جهت پیشرفت کارها است.

به گزارش لنگرخبر، در این شورا بعد از رأی‌گیری بین اعضا، مصطفی طالبی به‌عنوان رئیس شورا، یاسر شادمان نائب رئیس، سید یاسین محسن پور منشی، اسماعیل دروگر خزانه‌دار انتخاب و مهدی خسروانی به‌عنوان نماینده شهردار در شورای اسلامی کار فعالیت می‌کنند.

انتهای پیام/