میزبانی گیلان بعد از ۲ دهه در مسابقات بوکس قهرمانی جوانان کشور
میزبانی گیلان بعد از ۲ دهه در مسابقات بوکس قهرمانی جوانان کشور
نائب رئیس هیئت بوکس استان گیلان با بیان اینکه گیلان بعد ۲۳ سال میزبان رویداد بزرگ رقابت‌های بوکس کشوری در رده سنی جوانان خواهد بود افزود: ۳۲ استان کشور به مدت ۵ روز در این دور از مسابقات باهم به رقابت خواهند پرداخت.

علیرضا پروانه در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر اظهار کرد: بیست و نهمین دوره مسابقات بوکس قهرمانی جوانان کشور به میزبانی هیئت بوکس گیلان در مجموعه عضدی رشت و سالن جهان‌پهلوان تختی برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه گیلان بعد ۲۳ سال میزبان رویداد بزرگ رقابت‌های کشوری در رده سنی جوانان خواهد بود افزود: ۳۲ استان کشور به مدت ۵ روز در این دور از مسابقات باهم به رقابت خواهند پرداخت.

نائب رئیس هیئت بوکس استان گیلان گفت: این مسابقات با حضور بیش از ۳۵۰ بوکسور و مربی، داور و مسئولین و کمیته برگزاری مسابقات برگزار خواهد شد.

پروانه با بیان اینکه تیم گیلان در دور گذشته رقابت‌های جوانان کشوری به مقام سوم رسید خاطرنشان کرد: تیم گیلان در این دوره از مسابقات با توجه به اردوهای هشت‌ماهه اعضای خود و با آمادگی کامل برای قهرمانی وارد مسابقات خواهد شد.

وی با اشاره به کسب عنوان قهرمانی تیم نوجوانان گیلان در مسابقات کشوری همدان بیان کرد: تیم جوانان گیلان نیز تیم خوبی است و امیدواریم همانند نوجوانان این بار در استان خود و با حمایت تماشا گران پرشور گیلانی قهرمان جوانان کشور شویم.

نائب رئیس هیئت بوکس استان گیلان با بیان اینکه بوکس گیلان سال ۹۷ روزهای خوبی را سپری می‌کند و در رده‌های پایه نتایج خوبی کسب شد تصریح کرد: گیلان در مسابقات نوجوانان منطقه ۲ کشور در لنگرود، مسابقات نونهالان منطقه ۲ در زنجان و مسابقات نوجوانان کشوری در همدان برای اولین بار، قاطعانه قهرمان شد.

پروانه با اذعان به اینکه منتظر درخشش جوانان غیرتمند گیلان در این مسابقات هستیم گفت: از مریم بخشی مدیرکل ورزش استان گیلان و مجموعه معاونین و کارکنان این اداره کل بابت حمایت‌های بی‌دریغشان تقدیر و تشکر می‌کنم.

وی با بیان اینکه امیدوارم بتوانیم میزبان شایسته برای این دوره از مسابقات باشیم افزود: از همه علاقه‌مندان ورزش زیبا و المپیکی بوکس خواهشمندم با حضور پررنگ در سالن مسابقات حامی تیم گیلان باشند.

انتهای پیام/