رسانه‌ها صدای محرومین کمیته امداد هستند/لزوم انعکاس فعالیت‌های کمیته امداد به مردم توسط رسانه
رسانه‌ها صدای محرومین کمیته امداد هستند/لزوم انعکاس فعالیت‌های کمیته امداد به مردم توسط رسانه
در دیدار مدیرکل کمیته امداد گیلان با سرپرست فرمانداری لنگرود رسانه‌ها به‌عنوان صدای محرومین دانسته و بر لزوم انعکاس فعالیت‌های کمیته امداد به مردم توسط رسانه تأکید شد.

به گزارش لنگرخبر، مدیرکل کمیته امداد استان گیلان صبح امروز در دیدار با سرپرست فرمانداری شهرستان لنگرود در این فرمانداری با بیان اینکه اکنون در جنگ اقتصادی قرار داریم اظهار کرد: باید همه مسؤولین دست‌به‌دست هم دهند تا مشکلات موجود را به‌خوبی پشت سر بگذاریم و از موانع عبور کنیم.

وی با بیان اینکه در حد توان به شهرستان لنگرود توجه ویژه داریم گفت: یکی از توجهات ویژه کمیته امداد توجه به مددجویان و شنیدن حرف‌های آنان است و روسای کمیته امداد شهرستان‌ها نیز بازوی فرمانداران هستند.

عباس اهرابی با تأکید بر هم‌افزایی بیشتر بین مردم و مسؤولین تصریح کرد: امروز فرصت اشتباه وجود ندارد و باید از همه  ظرفیت‌ها استفاده و از کج‌سلیقگی‌ها دوری کرد تا بتوان خدمت بیشتر و بهتری به مردم کرد.

مدیرکل کمیته امداد استان گیلان با بیان اینکه رسانه‌ها صدای محرومین کمیته امداد هستند افزود: از زمان تشکیل این کمیته به دستور حضرت امام تاکنون اقدامات ارزشمندی برای افراد تحت پوشش انجام‌شده که همه آن‌ها تلاش و خدمات انقلاب برای رفع محرومیت‌زدایی بود ولی بعضاً این خدمات به‌خوبی منعکس نشده است.

لزوم انعکاس فعالیت‌های کمیته امداد به مردم توسط رسانه

سرپرست فرمانداری لنگرود نیز با اشاره به چهلمین سال انقلاب اسلامی اظهار کرد: یکی از اولویت‌های انقلاب اسلامی تحت پوشش قرار دادن محرومین و حمایت از مظلومان است که در طول این چند دهه با دستور حضرت امام و پیگیری‌های رهبری اقدامات خوبی انجام‌شده است.

وی با تأکید بر دیدار مستمر مسؤولین با مردم و شنیدن حرف‌های مردم گفت: شنیدن صدای مردم و مشاهده دغدغه آنان موجب افزایش انرژی شده و باعث می‌شود تا در تصمیم‌گیری‌ها نیز توجه بیشتری کنیم.

محمد رنجبر با بیان اینکه بیشترین و بهترین ارتباطات بین مسؤولین شهرستان وجود دارد افزود: اعتقادداریم می‌توان با آرامش خیلی از کارها و مشکلات را حل کرد و خیلی از کارها در شهرستان از این طریق انجام‌شده است.

سرپرست فرمانداری لنگرود با اشاره به تحت پوشش بودن بیش از ۱۰ هزار نفر در شهرستان لنگرود بیان کرد: بخش قابل‌توجهی از این خانوارها با حمایت کمیته امداد کارآفرین شده و محصولات بومی تولید می‌کنند که نان تمیجان و نان برنجی ازجمله آن‌ها است.

وی با اشاره به نقش رسانه‌ها در بیان دستاوردهای انقلاب به مردم گفت: نقش بی‌بدیل کمیته امداد در محرومیت‌زدایی و کمک برای افزایش کارایی خانوارها قابل‌تحسین بوده که این نیز از برکات و خدمات دولت است و لازم است رسانه‌ها نسبت به این موضوع توجه خاص داشته باشند.

انتهای پیام/