حوزه علمیه و روحانیت نباید مصلحت‌اندیش باشد
حوزه علمیه و روحانیت نباید مصلحت‌اندیش باشد
مسؤول نمایندگی هوافضای سپاه کشور با تأکید بر اینکه حوزه علمیه و روحانیت نباید مصلحت‌اندیش باشد گفت: در زمان عاشورا حکم قتل امام حسین توسط شریح قاضی به‌عنوان یک روحانی امضا شد و باید مواظب قاضی شریح‌های زمان در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی باشیم.

به گزارش لنگرخبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی ‌رضایی شامگاه پنج شنبه در یادواره ۶۳۸ شهید شهرستان لنگرود در مسجد جامع این شهر با بیان اینکه مدعیان عمل خیلی‌ها هستند ولی در زمان فتنه و میدان عمل اثری از کسی نیست اظهار کرد: یاران امام حسین ازجمله افرادی بودند که در میدان عمل خود را اثبات کردند و شهدای دفاع مقدس نیز نمونه مردان عمل در میدان‌ها سخت هستند.

وی با اشاره به دیدار رهبری با مردم قم در ۱۹ تیر گفت: روحانیت پیشتاز اسلام و انقلاب در تمام دوره‌ها هستند و رهبری نیز تذکر دادند که دشمن در حوزه‌های علمیه انقلاب زدایی نکنند و حوزه‌ها باید همیشه حوزه انقلابی‌ باشد.

مسؤول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در نیروی هوافضای سپاه پاسداران کشور با بیان اینکه روحانیت باید جزو خواص جامعه باشد افزود: خواص باید در زمان غبار افشانی دشمن وارد عرصه شود و غبارزدایی کند و از نفوذ دشمن جلوگیری کنند.

رضایی با تأکید بر اینکه حوزه علمیه و روحانیت نباید مصلحت‌اندیش باشد بیان کرد: در زمان عاشورا حکم قتل امام حسین توسط شریح قاضی به‌عنوان یک روحانی امضا شد و باید مواظب قاضی شریح های زمان در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی باشیم.

وی با بیان اینکه عزت امروز ما از گذشته بسیار بیشتر است افزود: استکبار جنگ را به سوریه تحمیل کرد و می‌گفتند بشار باید برود ولی رزمندگان سوریه با تفکر انقلاب اسلامی و کمک‌های مستشاری بر داعش و نیروهای آمریکایی غلبه کرد و امروز مجبور به ترک سوریه شدند.

مسؤول نمایندگی هوافضای سپاه کشور با اذعان به اینکه سوریه در دوران دفاع مقدس تنها کشوری بود که به ایران کمک کرد تصریح کرد: شهدای مدافع حرم با دفاع از محور مقاومت باعث شکستن جبهه استکبار در سوریه شدند و اجازه ندادند دشمن نزدیک مرز ایران شود ولی برخی احزاب در کشور می‌گفتند چرا باید در سوریه بجنگیم و به شهدای مدافع حرم دهن‌کجی می‌کردند.

رضایی با تأکید بر اینکه پشتیانی از ولی‌فقیه باید در عمل باشد بیان کرد: بسیاری از کارها توسط مسؤولین نظیر اجرای یک‌طرفه برجام انجام شد که حتی طرف مقابل هم از انجام یک‌طرفه مفاد قرارداد توسط ایران متعجب شد و با تغییر رئیس‌جمهور این مذاکره‌ها بر بادرفت.

وی با بیان اینکه عزت انقلاب به خاطر شهدا و اسلام است گفت: برخی‌ها به‌غلط بعد از برجام گفتند برجام به ما عزت داده است درحالی‌که اصل عزت ایران از اسلام و جان‌فشانی شهدا است.

مسؤول نمایندگی هوافضای سپاه کشور با طرح این سؤال که آیا مسؤولین‌ در راستای وظیفه خود به‌خوبی عمل کرده‌اند یا خیر افزود: رهبری تأکید کردند که مسؤولین به دنبال اشرافی گری نباشند ولی امروز شاهد اتوبان اشرافی گری توسط برخی مسؤولین هستیم و این‌ها نمی‌توانند درد مردم جامعه را بفهمند.

رضایی با بیان اینکه تأکید و تذکر رهبر انقلاب به مسؤولین توجه به مردم و مستضعفان است خاطرنشان کرد: مردم ایران در طول چهل سال اخیر همیشه پشتیبان انقلاب بودند و باید مسؤولین تمام تلاش خود را برای کمک به وضعیت مردم و انقلاب به‌کارگیرند.

انتهای پیام/