رشد و پیشرفت انقلاب اسلامی باعث عقده دشمن و تشدید تحریم‌ها شده است
رشد و پیشرفت انقلاب اسلامی باعث عقده دشمن و تشدید تحریم‌ها شده است
رئیس نمایندگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه گیلان با اذعان به اینکه هرکسی نمی‌تواند در برابر قدرت زمان خود ایستادگی کند مگر اینکه خود نیز احساس قدرت کند گفت: آن چیزی که در دل دشمنان ایران عقده شده این است که انقلاب و نظام اسلامی باوجود همه تحریم‌ها و دشمنی‌ها به رشد و پیشرفت رسیده و باعث الگوی دیگر کشورها شده است.

به گزارش لنگرخبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین ولی عادلی پیش از ظهر امروز در یادواره ۶۳ شهید والامقام بخش اطاقور این شهرستان در مسجد جامع اطاقور با بیان اینکه با اشاره به تقارن ایان فاطمیه و دهه فجر انقلاب در سال جاری اظهار کرد: حضرت فاطمه و همه اولیا الهی برای این آمدند و شهید شدند که حکومت اسلام حاکم شود و این توفیق در کشور ایران حاصل شد.

وی با بیان اینکه به‌زعم دشمنان قرار بود عمر انقلاب چند ماه باشد و اجازه طولانی شدن انقلاب را ندهند گفت: با همه کارشکنی‌های دشمنان علیه ایران، انقلاب ایران به چله خود رسیده و در برابر تمام سختی‌ها و فراز و نشیب‌های دشمن ایستادگی کرده است.

رئیس نمایندگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه گیلان با بیان اینکه ایران ترسی از دشمنان خود ندارد افزود: دشمن تمام قوای خود را در کل جهان بسیج‌ کرده تا انقلاب ایران را بدنام کنند و در این مسیر از هیچ اقدامی فروگذار نکرده‌اند.

عادلی با اذعان به اینکه هرکسی نمی‌تواند در برابر قدرت زمان خود ایستادگی کند مگر اینکه خود نیز احساس قدرت کند بیان کرد: آن چیزی که در دل دشمنان ایران عقده شده این است که انقلاب و نظام اسلامی باوجود همه تحریم‌ها و دشمنی‌ها به رشد و پیشرفت رسیده و باعث الگوی دیگر کشورها شده است.

وی با بیان اینکه گرانی و بیکاری دو مشکل امروز کشور است تصریح کرد: بخشی از دلایل وجود این مشکلات هجمه‌های استکبار علیه انقلاب است ولی انقلاب باتجربه خود از دوران انقلاب و دفاع مقدس می‌تواند از سد این مشکلات نیز عبور کرده و آن‌ها را مرتفع کند.

رئیس نمایندگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه گیلان با اشاره به سه جریان معارض مقابل انقلاب گفت: بخش اعظم از مشکلات کشور حاصل تفکر افراد لیبرال در کشور است که فکر می‌کنند بااتصال به آمریکا همه مشکلات کشور حل می‌شود.

عادلی با بیان اینکه کمونیست‌های تفنگ به دست از دیگر جریان‌های معارض انقلاب بود افزود: سومین جریان معارض با انقلاب منافقین و خودفروخته‌هایی هشتند که دم از مردم می‌زدند ولی در سخت‌ترین شرایط کشور و مردم ایران را به بیگانه فروختند.

وی با بیان شکاف بین مردم مسؤولین یکی از برنامه‌های دشمن علیه کشور و انقلاب است خاطرنشان کرد: دشمن برنامه دارد تا با چند اختلاس نظام را ناکارآمد جلوه دهند ولی نظام با این افراد سودجو و اختلاس گر به‌شدت برخورد خواهد کرد.

رئیس نمایندگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه گیلان با بیان اینکه بارأی درست به افراد در انتخابات می‌توان با ناکارآمدی مبارزه کرد گفت: جنگ امروز جنگ اقتصادی با دشمن است و باید در جنگ اقتصادی مانند دوران دفاع مقدس در برابر دشمن ایستاد که این مهم با اتحاد و همدلی به وجود می‌آید.

انتهای پیام/