۲ وعده معاون رئیس‌جمهور به مردم و مسئولین شهرستان لنگرود
۲ وعده معاون رئیس‌جمهور به مردم و مسئولین شهرستان لنگرود
معاون رئیس‌جمهور در مراسم بهره‌برداری سد لاستیکی پهلوان بست کومله وعده و دستور کار مراحل اجرایی سد لاستیکی اطاقور و آسفالت مسیر منتهی به سد لاستیکی پهلوان بست را داد.

به گزارش لنگرخبر، محمدباقر نوبخت ظهر امروز در مراسم بهره‌برداری سد لاستیکی پهلوان بست کومله با بیان اینکه در شرایط سخت جنگ اقتصادی هستیم اظهار کرد: بیان انتظارات در زمان حاضر از ملت برای همراهی با دولت و نظام بیش از گذشته است تا بتوانیم در جنگ اقتصادی پیروز باشیم.

وی با تأکید بر احداث سد لاستیکی دیگر در شهرستان لنگرود گفت: با توجه به درخواست نماینده شهرستان لنگرود، به استاندار گیلان و مدیرعامل آب منطقه‌ای گیلان تأکید می‌کنم که احداث سد لاستیکی بعدی را در شهرستان لنگرود بررسی کرده و در دستور کار قرار دهند.

معاون رئیس‌جمهور با اشاره به درخواست مسئولان لنگرود برای احداث سد در اطاقور افزود: مراحل اجرایی سد لاستیکی دیگری در اطاقور از امروز موردتوجه و دستور قرار گیرد و استانداری و سازمان برنامه‌وبودجه کشور از امروز آن را به‌عنوان ابلاغ اجرایی مدنظر داشته باشند.

نوبخت همچنین وعده تأمین اعتبار برای زیرسازی و آسفالت مسیر منتهی به سد لاستیکی پهلوان بست کومله به طول دو کیلومتر را به مسئولین داد.

وی با بیان اینکه در طول این چند سال هر آنچه درباره چای وظیفه داشتیم انجام دادیم گفت: کارهای زیربنایی و اساسی یکی از کارهای دولت در چند سال اخیر است که بیش از دو هزار میلیارد تومان برای انجام کارهای عمرانی در استان گیلان سرمایه‌گذاری و هزینه شد.

معاون رئیس‌جمهور با اشاره به افتتاح راه‌آهن گیلان افزود: راه‌آهن گیلان در اسفندماه توسط رئیس‌جمهور افتتاح می‌شود، پیش‌فروش بلیت نیز از چندی دیگر آغاز می‌شود تا مسافران نوروزی بتوانند برای سفر خود برنامه‌ریزی کنند و تلاش داریم که واگن‌های مناسبی را درشان مردم گیلان به‌کارگیریم.

انتهای پیام/