رهبری امام خامنه‌ای نظام سلطه را به‌هم‌ریخته است
رهبری امام خامنه‌ای نظام سلطه را به‌هم‌ریخته است
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لنگرود با بیان اینکه رهبری مدبرانه و حکیمانه امام خامنه‌ای نظام سلطه و استکبار را در منطقه به‌هم‌ریخته گفت: دشمن نیز برای جبران شکست‌های خود مقابل ایران سخت‌ترین و شدیدترین تحریم‌ها را علیه ملت ایران در پیش‌گرفته است.

حجت‌الاسلام رمضانعلی پاکیزه در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر ضمن دعوت از آحاد مردم برای حضور گسترده در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن اظهار کرد: پیروزی انقلاب اسلامی بر نظام طاغوت و استکبار جهانی کل معادلات سیاسی استکباری را که بر منطقه حاکم بود بر هم زد و مردم و جامعه را بیدار کرد و در راستای انقلاب جهانی پیامبر (ص) بر مستکبران پیروز و فائق آمد.

وی مقابله با استکبار و مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی را از برکات انقلاب دانست و گفت: انقلاب اسلامی مقاومت را به یک فرهنگ سیاسی و یک اصل اساسی در منطقه و جهان تبدیل کرد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لنگرود با تشبیه پیروزی بزرگ ملت ایران بر نظام ستم‌شاهی به معجزه‌ای الهی، عصای موسایی و تبر ابراهیمی تصریح کرد: این انقلاب با هدایت‌ها و تلاش‌های پیامبرگونه حضرت امام (ره) و همراهی ملت ایران همچون عصای موسی کوبنده‌تر و از تبر ابراهیم شکننده‌تر بود و این اقدام امام (ره) حقیقتاً شبیه‌ معجزه‌ای در تاریخ معاصر بود.

پاکیزه با بیان اینکه رهبری مدبرانه و حکیمانه امام خامنه‌ای نظام سلطه و استکبار را در منطقه به‌هم‌ریخته افزود: دشمن نیز برای جبران شکست‌های خود مقابل ایران سخت‌ترین و شدیدترین تحریم‌ها را علیه ملت ایران در پیش‌گرفته است.

وی با اشاره به پیروزی‌های جبهه مقاومت بیان کرد: دشمنان بر سر مسئله داعش شکست خوردند و مقاومت پیروز شد و در هر جا که مقاومت مردمی علیه ظلم باشد ایران این مقاومت را حمایت و پشتیبانی می‌کند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لنگرود با اشاره به حضور همیشه مردم درصحنه‌های مختلف دوران انقلاب گفت: همیشه ملت بزرگ ایران در همه صحنه‌ها و عرصه‌های فرهنگی، سیاسی و اجتماعی حاضرند و ۴۰ سال بر اصول دینی خود، آرمان‌های امام و رهبری پای فشاری کردند.

پاکیزه با اشاره به سخنان رهبر انقلاب درباره ترس دشمن از صدور انقلاب افزود:
به تعبیر امام خامنه‌ای، دشمن از ایران هسته‌ای نمی‌ترسد بلکه از ایران اسلامی می‌ترسد و از صدور انقلاب اسلامی به دنیا واهمه دارد اما دشمن بداند چه بخواهد یا نخواهد انقلاب ایران به دنیا صادرشده است.

وی با بیان اینکه از طعنه‌ها و تحریم‌ها و مشکلات نمی‌هراسیم خاطرنشان کرد:  امروز تکلیف همان چیزی ست که رهبر انقلاب بر حضور گسترده و آگاهانه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه تکلیف کردند و با توکل بر خدا امسال نیز دشمنان قسم‌خورده این نظام را بیش‌ازپیش منکوب خواهیم کرد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لنگرود سه عامل رهبری لایق و شایسته، برنامه‌ای جامع و عامل همراهی مردم را در تحقق سعادت جامعه از عوامل تأثیرگذار دانست و تصریح کرد: امروز اگر انقلاب شکوهمند ایران به ثمر رسید و به‌عنوان بزرگ‌ترین پدیده تاریخی قرن در این عصر و زمان درخشید اولاً لطف خدا بود و ثانیاً همراهی شگفت‌انگیز مردم با ولایت مطلقه فقیه در دو دوران حضرت امام (ره) و دوران امام خامنه‌ای است.

پاکیزه با اشاره به دشمنی‌های همیشگی استکبار با انقلاب و ایران بیان کرد: تمام کشورهای اطراف ایران در معرض آماج تعرض و تجاوز قدرتمندان هستند ولی ایران اسلامی در پرتو لطف خدا و رهبری لایق و همراهی مردم محفوظ مانده و خواهد ماند.

وی با تأکید بر اینکه همه تابع مقام معظم رهبری به‌عنوان ولی‌فقیه جامع‌الشرایط بوده و هستیم گفت: به فرموده امام خامنه‌ای راهپیمایی ۲۲ بهمن جای تسویه‌حساب نیست و همه مردم باید در کنار یکدیگر علیه استکبار اتحاد داشته باشند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لنگرود ضمن دعوت از همه جناح‌های سیاسی کشور و مردم از تبعیت محض ولایت مطلقه فقیه خاطرنشان کرد:

مردم کشور به بصیرت، آگاهی و خودباوری رسیدند و می‌دانند که این انقلاب هویت آن‌ها است و ان‌شاءالله امسال بیش از سال‌های گذشته در چهلمین سالگرد انقلاب اسلام، مردم درصحنه حضور پیدا می‌کنند و مجدداً اقتدار خودشان و پیروی از رهبری را نشان می‌دهند.

انتهای پیام/