دلیل عقب افتادن ازدواج‌ها باور نداشتن به خداست
دلیل عقب افتادن ازدواج‌ها باور نداشتن به خداست
رئیس مؤسسه روایت سیره شهدا با بیان اینکه دلیل عقب افتادن ازدواج‌ها، باور نداشتن به خداست گفت: برخی عقب افتادن ازدواج را مشکلات مالی و اقتصادی می‌دانند ولی خدا را در نظر نمی‌گیرند.

به گزارش لنگرخبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدمهدی ماندگاری در مراسم یادواره شهدای سراجار در مسجد جامع این روستا با بیان اینکه هر کس درک و فهم داشته باشد در مجلس شهدا اعلام حسرت میکند اظهار کرد: سن اکثر شهدای دوران دفاع مقدس زیر ۲۰ سال است و به خاطر جایگاه والای آنان در نزد خدا عالمان نیز به آنان غبطه می خورند.

وی با بیان ایکه برخی اوقات انسان به خاطر مال دنیا حسرت می خورند گفت: آخرین سرمایه هر انسان برای هجرت از این دنیا کفن است و شهدا به خاطر بی تفاوتی نسبت به مال دنیا آسوده به درگاه خدا پیوستند.

رئیس مؤسسه روایت سیره شهدا با بیان اینکه انبیا، امامان، شهدا و علمای صالح برندگان در این دنیا هستند افزود: از اول انقلاب تاکنون برای پاسداری از انقلاب شهید تقدیم نظام می‌شود و مردم نیز هیچ گاه از انقلاب روی بر نگرداندند.

ماندگاری با بیان اینکه دلیل عقب افتادن ازدواج‌ها، باور نداشتن به خداست تصریح کرد: برخی عقب افتادن ازدواج را مشکلات مالی و اقتصادی می‌دانند ولی خدا را در نظر نمی‌گیرند که خدا، خدا همه‌چیز است و اگر بندگی باشد همه مشکلات مرتفع می‌شود.

انتهای پیام/