اعزام گروه های جهادی به روستاهای اطاقور

سرهنگ حمیدرضا هاتفی افزود : اعزام ها در ۳ گروه ۲۵ نفره تشکیل شده است که به روستاهای حسین آباد ، سیاه منسه و بالالیل بخش اطاقور اعزام شدند. سرهنگ حمیدرضا هاتفی در گفت و گو با خبرنگار لنگرنیوز گفت : با توجه به نزدیک شدن به سال تحصیلی جدید ، گروه هایی جهادی برای بازسازی و […]

سرهنگ حمیدرضا هاتفی افزود : اعزام ها در ۳ گروه ۲۵ نفره تشکیل شده است که به روستاهای حسین آباد ، سیاه منسه و بالالیل بخش اطاقور اعزام شدند.

سرهنگ حمیدرضا هاتفی در گفت و گو با خبرنگار لنگرنیوز گفت : با توجه به نزدیک شدن به سال تحصیلی جدید ، گروه هایی جهادی برای بازسازی و مرمت مدارس روستاهای اطاقور اعزام شدند.

فرمانده سپاه ناحیه لنگرود با بیان اینکه مقطح تحصیلی شرکت کنندگان در گروه های جهادی مقطح دبیرستان میباشد افزود : اعزام ها در ۳ گروه ۲۵ نفره تشکیل شده است که به روستاهای حسین آباد ، سیاه منسه و بالالیل بخش اطاقور اعزام شدند.

وی اظهار کرد : علاوه بر مرمت و بازسازی مدارس ، ویزیت رایگان اهالی روستا ، انجام  کارهای علمی و فرهنگی ، خدما رسانی به اهالی روستا از دیگر اقدامات گروه های جهاد سازندگی می باشند.

سرهنگ هاتفی گفت : اعزام گروه های جهادی از ۲۲ شهریور آغاز شده است و طی برنامه ریزی انجام شده به مدت ۸ روز به طول می انجامد.