نقش مهم انقلاب و خون شهدا در تحقق لشکر جهانی حضرت مهدی (عج)
نقش مهم انقلاب و خون شهدا در تحقق لشکر جهانی حضرت مهدی (عج)

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان با بیان اینکه شهدا با خون‌های خود تأثیر بسیار زیادی در سرنوشت انقلاب داشتند گفت: اگر به خارج مرزهای ایران بروید می‌بینید که در کشورهایی مثل سوریه به برکت انقلاب، لشکر جهانی حضرت مهدی در حال تحقق است.

به گزارش لنگرخبر، محمدعلی حق‌بین عصر روز شنبه در مراسم رونمایی از کتاب «دیدار در ماووت» در جمع رزمندگان گردان کمیل با بیان اینکه جوانان در دوران دفاع مقدس با فداکاری خود باعث حیرت جهانیان شدند اظهار کرد: رژیم بعث عراق تصور می‌کرد می‌تواند انقلاب را به‌راحتی شکست دهد ولی جوانان در دوران انقلاب با جان‌فشانی و از خود گذشتی خود اجازه جدایی یک متر از خاک ایران را به دشمن ندادند.

وی با اشاره به خدایی بودن شهدا گفت: شهدای انقلاب اسلامی دارای روحیه جهاد و ایثار بودند زیرا دفاع از انقلاب را وظیفه دینی خود دانسته و در این راه به شهادت رسیدند.

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان با اذعان به اینکه گردان کمیل نقش ویژه‌ای در دوران دفاع مقدس ایفا کرد بیان کرد: گردان کمیل دارای شهدا و جانبازان بسیار زیادی بوده که این امر نشان‌دهنده نقش و اهمیت گردان کمیل در طول انقلاب است.

حق‌بین با تأکید بر اینکه برای جونان باید فرهنگ ایثار را رواج داده شود، گفت: در یک جامعه اگر بتوان فرهنگ ایثار و شهادت را رواج و جان‌فشانی‌های جوانان دوران دفاع مقدس را برای مردم بازگو کنیم بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.

وی با بیان اینکه باید در کشور تأثیرات خون شهدا در ماندگاری انقلاب مدیریت شود گفت: شهدا با خون‌های خود تأثیر بسیار زیادی در سرنوشت انقلاب داشته به‌گونه‌ای اگر به خارج مرزهای ایران بروید می‌بینید که در کشورهایی مثل سوریه به برکت انقلاب، لشکر جهانی حضرت مهدی در حال تحقق است.

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان با اشاره نقش مهم روحیه جهاد و فداکاری استقلال انقلاب خاطرنشان کرد: پیش از انقلاب، رژیم صهیونیستی به ۴۰۰ کیلومتر از عمق خاک کشور نفوذ و حتی تلفن‌های ثابت ما را شنود می‌کردند ولی امروز انقلاب به چنان قدرت و استقلالی رسیده که اکنون سربازان اسلام در پشت کشور رژیم صهیونیستی یعنی بلندی‌های جولان هستند.

حق‌بین با اشاره به اهمیت منطقه خاورمیانه در مناسبات بین‌المللی افزود: کارشناسان معتقدند هر کشوری بتواند در خاورمیانه نفوذ خوبی داشته و بر منطقه مسلط شود می‌تواند به ابرقدرت جهان تبدیل شود به همین دلیل آمریکا به دنبال از بین بردن نفوذ انقلاب در منطقه است.

به گزارش لنگرخبر، در پایاین این مراسم از کتاب دیدار در ماووت در ۱۹۰ صفحه به قلم ابراهیم روحی کیاسه و به همت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به چاپ رسیده رونمایی شد.

انتهای پیام /