انتقادات غیر کارشناسی برخی از روی بیکاری و عدم آشنایی باکار اجرایی است
انتقادات غیر کارشناسی برخی از روی بیکاری و عدم آشنایی باکار اجرایی است

شهردار لنگرود به انتقادات افراد غیرمتخصص واکنش نشان داد و آن را از روی بیکاری و عدم آشنایی برخی از افراد باکار اجرایی دانست.

به گزارش لنگرخبر، سید مهدی رجائی لنگرودی در اولین جلسه کاری شهرداری لنگرود با حضور ریاست شورای اسلامی شهر، معاونین شهردار و مسئولین واحدهای این نهاد عمومی غیردولتی جهت آغاز کارهای اجرایی سال جاری برگزار شد، طی سخنانی رئوس کارهای اجرایی سال جاری را با اعضای حاضر در جلسه مطرح و از آن‌ها خواست تا کارها با سرعت ادامه پیدا کند.

وی با بیان این‌که شهرداری یک‌نهاد عمومی غیردولتی می‌باشد و سیستم آن بر پایه درآمد هزینه است و تا درآمد نباشد تمامی کارها با مشکل روبرو می‌گردد، تأکید کرد: برای کسب درآمد و دریافت عوارض باید شفاف‌سازی و احترام به مردم را در دستور ویژه‌کاری خود قرار دهیم.

این مسئول با اذعان بر این‌که مردم هم اگر اطمینان داشته باشند در کارها مشارکت می‌کنند، به برخی از انتقادات غیرتخصصی در اجرای امور واکنش نشان داد و اظهار کرد: مثلاً فلان شخص می‌آید در زمینه شهرسازی نظر می‌دهد و یک تصویری هم کنار آن می‌گذارد که در فلان گوشه شهر یک چاله وجود دارد یا فلان چاله را با آسفالت لکه‌گیری شده موج دارد.

رجائی لنگرودی خطاب به حاضرین در جلسه توصیه کرد: این‌گونه انتقادات نباید باعث شود که شما دلسرد شوید و زحماتی که برای پروژه‌های بزرگ و زیربنایی شهر می‌کشید را تحت‌الشعاع قرار دهد.

وی ابراز کرد: این‌ها به معنی انتقاد نیست این به معنی اینکه شما کار خود را درست انجام نمی‌دهید نیست و نباید تحت تأثیر قرار بگیرید.

شهردار لنگرود اعتقاد دارد: اگر یک متخصص امور بیاید یک نقدی در خصوص ساخت و تکنولوژی کارخانه کمپوست به کار شما وارد کرد به آن اهمیت دهید و توجه کنید.

رجائی لنگرودی متذکر شد: اگر کسی در مورد پروژه لوله‌گذاری دفع و هدایت آب‌های سطحی آمد و نقد تخصصی کرد به آن اهمیت بدهید مابقی حرف‌ها نقد نیست، بیاناتی از روی بیکاری و عدم آشنایی باکار اجرایی است. آن‌هم محترم است اما این نباید کار شما را تحت تأثیر قرار دهد.

وی تأکید کرد: توصیه اکید می‌کنم که تمامی واحدها به نظرات تخصصی و با پایه علمی اساتیدی که در شهر حضور دارند توجه جدی کنند و در کارها از این عزیزان راهنمایی بخواهند.

این مسئول اضافه کرد: افراد متخصص و کار آشنا اصولاً خودشان حرف نمی‌زنند باید دنبالشان بروید و از آن‌ها کسب نظر کنید و حتماً بروید و این کار را انجام دهید.

رجائی لنگرودی، از حاضرین درخواست کرد با آرامش موجود در محیط کار به نحو احسنت به مشکلات همشهریان پرداخته بشود و اگر کاری را در برهه‌ای نمی‌توانند انجام بدهند با مردم صادق باشند و وعده بیجا ندهند.

وی در پایان، تأکید کرد: پس وعده ما برای سال جاری؛ شفافیت، احترام و صداقت با همشهریانمان و استفاده ازنظر صاحب‌نظران و اندیشمندان شهر در امور شهر و شهرداری باشد.

رئیس شورای اسلامی شهر لنگرود هم طی سخنانی از خدمات سال گذشته اعضای حاضر در جلسه تشکر و ابراز کرد: امسال نیز مانند سال گذشته در امور شهر موفق باشید.

غلام‌رضا منصفی، تصریح کرد: امیدوارم با همین سرعت بتوانیم کارهای در دست اجرا را ادامه دهیم و کارهای تعریف‌شده برای سال جاری نیز موجب رضایت و رفاه مردم شهر باشد.

انتهای پیام/