خروشان‌تر از سیل خروشان وحدت مردم برای کمک‌رسانی به یکدیگر بود
خروشان‌تر از سیل خروشان وحدت مردم برای کمک‌رسانی به یکدیگر بود

امام‌جمعه لنگرود با بیان اینکه خروشان‌تر از سیل خروشان وحدت مردم کشور برای کمک‌رسانی به یکدیگر بود که به‌خوبی مشاهده شد گفت: هرکسی در حد توان خود برای کمک به سیل‌زدگان شتافتند و مانور خوبی برای کمک به همنوع را شاهد بودیم.

به گزارش لنگرخبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید جواد سلیمانی امروز در جلسه هماهنگی چگونگی جمع‌آوری کمک‌های مردمی به سیل‌زدگان در سالن اجتماعات فرمانداری لنگرود با اشاره به درگیر شدن ۴۰۰ شهر و روستا در وقوع سیل اخیر در کشور اظهار کرد: خروشان‌تر از سیل خروشان وحدت مردم کشور برای کمک‌رسانی به یکدیگر بود که به‌خوبی مشاهده شد و هرکسی در حد توان خود برای کمک به سیل‌زدگان شتافتند و مانور خوبی برای کمک به همنوع را شاهد بودیم.

وی با بیان اینکه ایران جزو کشورهای حادثه‌خیز است گفت: متأسفانه در سیل اخیر شاهد جوسازی شبکه‌های خارجی و عده‌ای در داخل و خارج بودیم و متأسفانه روند بحث خدمت به مردم به سیل‌زدگان را به حاشیه برد.

امام‌جمعه لنگرود با بیان اینکه از لحظات اول سیل، دولت، سپاه، بسیج، نیروهای مسلح در متن صحنه بودند افزود: شهرستان لنگرود یکی از اولویت‌های اعزام موکب برای اعزام به لرستان برای کمک به مردم است و آمادگی‌های لازم نیز در بین مجموعه شهرستان وجود دارد.

سلیمانی با تأکید بر اینکه مردم کمک‌های خود را به حساب‌های مطمئن نظیر هلال‌احمر کنند تصریح کرد: ستاد اقامه نماز جمعه و حقیر نیز از مردم برای درخواست از مردم برای کمک به سیل‌زدگان پای‌کار هستند و اقدام عملی خواهند کرد.

انتهای پیام/