تهیه اقلام خوراکی و غذای گرم نخستین اولویت موکب لنگرود برای لرستان است
تهیه اقلام خوراکی و غذای گرم نخستین اولویت موکب لنگرود برای لرستان است

سرپرست فرمانداری لنگرود با بیان اینکه تهیه اقلام خوراکی و غذای گرم نخستین اولویت موکب لنگرود برای لرستان است گفت: تفاوت اساسی موکب اربعین با این موکب، فاصله زمانی آن است و باید با سرعت بیشتری اقلام ضروری تهیه شود.

به گزارش لنگرخبر، محمد رنجبر در جلسه هماهنگی چگونگی جمع‌آوری کمک‌های مردمی به سیل‌زدگان در سالن اجتماعات فرمانداری لنگرود با بیان اینکه ایام نوروز امسال با حوادث و بلایای طبیعی در اکثر استان‌ها همراه بود، اظهار کرد: مردم نوع‌دوست ایران همواره در کنار هم هستند و تمام تلاش ما نیز در راستای کمک به مردم و همدردی با آنان‌ است.

وی با تأکید بر اینکه از همه ظرفیت‌ها برای کمک به سیل‌زدگان و تأمین نیازهای آن‌ها استفاده شود، گفت: همه دستگاه‌ها و نهادهای شهرستان باید کمک کنند و در این شرایط نباید دنبال مقصر بگردیم و باید از هر اقدامی که به خدمت‌رسانی و شوق کمک به مردم آسیب زند، پرهیز شود.

سرپرست فرمانداری لنگرود با اشاره به درخواست سرلشکر سلیمانی مبنی بر کمک فوری به استان‌های سیل‌زده با بیان اینکه از همه ظرفیت‌ها نیز برای تحقق این امر استفاده می‌‌شود، افزود: موکب شهرستان لنگرود دریکی از استان‌های سیل‌زده مستقر و در این مسیر هم موکب شهرستان پیشگام خواهد بود.

رنجبر با بیان اینکه تهیه اقلام خوراکی و غذای گرم نخستین اولویت موکب لنگرود برای لرستان است تصریح کرد: تفاوت اساسی موکب اربعین با این موکب، فاصله زمانی آن است و باید با سرعت بیشتری اقلام ضروری تهیه شود.

انتهای پیام/