سپاه ضربه‌گیر کشور در برابر تحریم‌های آمریکا علیه کشور ایران است
سپاه ضربه‌گیر کشور در برابر تحریم‌های آمریکا علیه کشور ایران است

در مراسم گرامیداشت روز پاسدار از سپاه به‌عنوان ضربه‌گیر کشور در برابر تحریم‌های آمریکا علیه کشور ایران یاد شد و ضعف ترامپ و عصبانیت آمریکا از گسترش فرهنگ مقاومت در منطقه باعث شد تا سپاه را تروریستی و رجزخوانی کند.

به گزارش لنگرخبر، سرپرست فرمانداری لنگرود ظهر امروز در مراسم گرامیداشت روز پاسدار در سالن اجتماعات شهید املاکی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنگرود با بیان اینکه همه ما افتخار می‌کنیم که در ایران ۸۰ میلیون پاسدار داریم اظهار کرد: سپاه نیروی ملی و یکی از ظرفیت‌های کشور است که هر جا و در هر زمینه‌ای نیاز باشد وارد عرصه می‌شود و برای امنیت و آرامش مردم‌ کشور فداکاری می‌کند.

وی با بیان اینکه همه در راستای اهداف انقلاب تلاش می‌کنند گفت: سپاه علاوه بر تلاش در زمینه دفاعی، در زمینه سازندگی و محرومیت‌زدایی تلاش فراوانی می‌کند و اگر تلاش نیروهای سپاه و بسیج در سیل چند سال گذشته در دیوشل و تالش محله نبود نمی‌توانستیم زودتر به نتیجه برسیم.

محمد رنجبر با بیان اینکه تصمیم ترامپ‌ علیه سپاه باعث شد تا وحدت در کشور و همه آحاد ملت افزایش یابد افزود: سردار سلیمانی فقط متعلق به ایران نیست بلکه به همه کشورهای آزادی‌خواه تعلق دارد و این موجب عصبانیت بیشتر آمریکا می‌شود.

آمریکا و ترامپ عقده ۴۰ ساله خودشان علیه سپاه و انقلاب را ابراز کردند 

امام‌جمعه لنگرود نیز با اشاره به هزینه هفت تریلیون دلاری آمریکا در خاورمیانه اظهار کرد: آمریکا با تجهیزات جنگی و پشتیانی مالی از نیروهای تکفیری سعی در به آشوب کشیدن خاورمیانه شد ولی حضور سپاه و تفکر انقلاب با کمترین هزینه جلوی آنان ایستاد و باعث شکست و بیرون راندن آنان از منطقه شده است‌.

 

وی با بیان اینکه آمریکا و ترامپ عقده ۴۰ ساله خودشان علیه سپاه و انقلاب را ابراز کردند گفت: سپاه علاوه بر دفاع از کشور و برقراری امنیت، همواره در همه شرایط در کنار مردم کشور بودند و سپاه و خدمات آن در نزد مردم بیگانه نیست.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید جواد سلیمانی با بیان اینکه سپاه توانسته فرهنگ مقاومت را منطقه ترویج دهد و آمریکا از این هراس دارد افزود: سپاه ضربه‌گیر کشور در برابر تحریم‌های آمریکا علیه کشور ایران است و این سپاه بود که در طول این ۴۰ سال شعله اشتغال و تلاش برای بیرون کردن کشور از بحران‌ها را روشن‌ نگه داشت.

امام‌جمعه لنگرود با تأکید بر اینکه مدیران و نمایندگانی که لباس سپاه را می‌پوشند باید اقدامات علنی را سرلوحه کار خود قرار دهند تصریح کرد: تلاش‌های فردی برخی نمایندگان قابل‌ستایش و تقدیر است ولی این تلاش‌های فردی باید در بین همه مجلس و به‌صورت واحد باشد تا اثرات آن را در کل کشور شاهد باشیم.

حرکت آمریکا علیه سپاه در سطح بین‌المللی ارزش حقوقی ندارد

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی‌ نیز با بیان اینکه طبق قانون کشور، سپاه حافظ دستاوردهای انقلاب است اظهار کرد: آمریکا خالق بزرگ‌ترین سلسله و شبکه‌های تروریستی است که بخش اعظمی از این فعالیت‌ها در کشور ایران بود که ۱۷ هزار شهید ترور نتیجه دفاع ایران مقابل آنان است.

وی با بیان اینکه ترامپ فکر می‌کرد که بعد از خروج از برجام ضربه سنگینی را به ایران وارد کرد که در این زمینه موفق هم نشد گفت: آمریکا در ادامه دشمنی‌های خود سعی کرد فروش نفت ایران‌ را به صفر برساند ولی در سال گذشته ایران دو میلیون‌ بشکه نفت را علی‌رغم همه تحریم‌ها و مشکلات به فروش رساند.

مهرداد بائوج لاهوتی با بیان‌ اینکه مردم در همه شرایط پشتیبان انقلاب هستند و ایران را دوست دارند افزود: مردم‌ ایران با حضور همیشه درصحنه خود در همه ایام نقشه‌های دشمن را نقش بر آب کردند و همه هزینه‌های میلیاردی دشمن را با همدلی به باد دادند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان‌ اینکه حرکت آمریکا علیه سپاه در سطح بین‌المللی ارزش حقوقی ندارد تصریح کرد: تروریستی خواندن سپاه توسط ترامپ نشان‌دهنده ضعف وی است چراکه اگر قدرتی داشت اقدام دیگری انجام می‌داد ولی از هرگونه اقدام عملی عاجز است و دست به رجزخوانی میزند.

وی با بیان اینکه صاحب‌نظران غربی معتقدند که نجات بشریت درگرو حفظ انقلاب و پشتیبانی از آن است گفت: همیشه باید به فرمایشات امام خامنه‌ای توجه و در آن زمینه‌ها اقدامات عملی انجام دهیم و رهنمودهای ایشان همیشه نقشه راه درستی برای انقلاب بوده است.

انتهای پیام/