برانکو: راحت هستم و احساس فشار نمی‌کنم/ در فوتبال چیزی به عنوان قرارداد وجود ندارد/ عالیشاه فردا هم نیست
برانکو: راحت هستم و احساس فشار نمی‌کنم/ در فوتبال چیزی به عنوان قرارداد وجود ندارد/ عالیشاه فردا هم نیست

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم، اما در فوتبال چیزی به عنوان قرارداد وجود ندارد و نمی‌دانم چه اتفاقی در آینده رخ می‌دهد.

به گزارش لنگرخبر، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار پرسپولیس مقابل سایپا در هفته بیست‌وپنجم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور، اظهار داشت: یک بار دیگر بابت برد قشنگ و مهم مقابل الاهلی تبریک می‌گویم. فردا بازی جدیدی داریم و وقت نداریم پیروزی قبلی‌مان را جشن بگیریم.

انتظار یک نبرد سخت و سنگین مقابل سایپا را داریم
وی افزود: فردا یک بازی دیگر در پیش داریم و خیلی وقت لذت بردن و جشن گرفتن پیروزی مقابل الاهلی را نداریم. سایپا حریفی است که تکلیف خود را روشن کرده و در میانه جدول قرار دارد. این تیم فقط می‌تواند امیدوار باشد که در جدول صعود کند به همین خاطر تحت فشار نیست به جز اینکه مهمترین انگیزه آنها انگیزه ورزشی‌شان است از این جهت که مقابل قهرمان کشور به میدان می‌روند. انتظار یک نبرد سخت و سنگین را داریم.

نور‌اللهی و مصلح مقابل سایپا بازی نمی‌کنند
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: بازیکنان سایپا مقابل استقلال تا دقایق آخر می‌خواستند برنده باشند. اصلاً به این موضوع فکر نخواهیم کرد که بازی آسانی پیش روی ما خواهد بود. ما هرگز با سایپا بازی آسانی نداشتیم. همین فصل پیش با وجود اینکه بهترین بازی‌مان را انجام دادیم، اما ۲ بر یک باختیم. در مورد تیم خودم هم باید بگویم احمد نوراللهی را به خطر مصدومیت مچ پا و شایان مصلح را به دلیل مصدومیت از ناحیه شکم در اختیار نخواهیم داشت. همین‌طور محمد انصاری و حسین ماهینی هم هنوز شرایط بازی ندارند. بقیه نفرات در رقابت برای ترکیب اصلی هستند. بازی‌های پیش رو سخت است و مثل همیشه بازی پیش روی‌مان مهمترین بازی ماست.

وقت کافی برای تمرین نداریم تا هماهنگ‌تر شویم
برانکو در ادامه در مورد اینکه تیمش نسبت به ابتدای فصل هماهنگی بیشتری دارد و آیا تغییراتی نسبت به بازی با الاهلی در ترکیب سرخپوشان خواهد داشت یا خیر، گفت: بله، طبیعی است. تیم ما رفته رفته بهتر می‌شود. با توجه به اینکه هر چهار روز یک بار بازی داریم، متأسفانه و غمگینانه وقت کافی برای تمرین بیشتر نداریم تا تیمم‌مان هماهنگ‌تر شود. در بازی فردا نسبت به بازی با الاهلی شایان مصلح و احمد نوراللهی در ترکیب تیم ما نخواهند بود. همچنین تغییرات دیگری هم خواهیم داشت.

عالیشاه قطعاً برای بازی مقابل ذوب‌آهن در لیست ما حضور خواهد داشت 
وی درباره وضعیت امید عالیشاه نیز تصریح کرد: عالیشاه خیلی خوب کار می‌کند. او الان در لیست ما نیست، ولی برای بازی با ذوب‌آهن قطعاً در لیست‌مان حضور خواهد داشت.

راحت و ریلکس هستم و احساس فشار نمی‌کنم
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه در واکنش به سؤال خبرنگاری که از او پرسید در چند بازی قبلی شادابی و طراوت همیشگی در چهره او دیده نمی‌شود و آیا این مسئله به دلیل فشار بازی‌هاست و یا دلیل دیگری دارد، گفت: سؤال خوبی است. شاید همین‌طور باشد که شما گفتید، اما من خیلی راحت و ریلکس هستم. با بازیکنانم نیز به خوبی کار می‌کنم. اصلاً احساس فشار نمی‌کنم. البته شاید به خاطر فاصله کم بازی‌ها فشار روی ما زیاد باشد، ولی همان‌طور که گفتم خیلی سرحال هستم.

از بازیکنانم عذرخواهی کردم چون به اندازه لیاقت‌شان از آنها تمجید نکردم
برانکو ادامه داد: حتی بابت همین مسئله‌ای که شما گفتید یک روز از بازیکنانم عذرخواهی کردم به خاطر اینکه شاید خیلی از آنها تمجید نکردم در حالی که لیاقتش را داشتند. تمرکز ما روی بازی‌هاست، چون تمام مسابقات برای ما مهم است. همان‌طور که گفتم در بازی با پیکان و الاهلی خیلی راحت وارد بازی شدم. این هم به خاطر اعتمادی بود که به بازیکنانم داشتم. در هر صورت سعی می‌کنم از بازی‌های بعد از لحاظ شادابی چهره هم بهتر شوم.

دایی برنده متولد شده است و باید به او افتخار کنیم
وی در مورد رویارویی‌اش با علی دایی نیز یادآور شد: در مورد دایی بارها صحبت کرده‌ام. او برنده متولد شده است. همین خاصیت، او را در زندگی شخصی و ورزشی‌اش موفق کرده است. زمانی که ما با او تمرین داشتیم تا وقتی که تیمش برنده بازی درون تیمی نمی‌شد، تمرین را قطع نمی‌کردیم. دایی همین خصوصیت را به تیمش هم انتقال داده است. فرقی نمی‌کند با چه تیمی بازی کند. او برای پیروزی به زمین می‌رود. به نظرم باید به او افتخار کنیم. امیدوارم در بازی فردا آمارمان را مقابل آنها بهتر از قبل کنیم.

مهم این است که تا زمانی که هستیم از حضورمان لذت ببریم
«در توئیتر طی یک نظرسنجی از هواداران پرسپولیس با این عنوان که آیا موافق دوباره فینالیست شدن پرسپولیس در آسیا هستید یا اینکه ترجیح می‌دهید برانکو قراردادش را تمدید کند و پاسخ این نظرسنجی رأی ۸۰ درصدی هواداران به تمدید قرارداد برانکو بوده است». برانکو در واکنش به طرح این موضوع گفت: خوشحالم که هواداران این‌طور فکر می‌کنند. آنها برای من بسیار ارزشمند و به نوعی مهمترین هستند. خودتان می‌دانید که چقدر خوب از سوی هواداران حمایت می‌شویم و طبیعی است که آنها وابسته به باشگاه هستند و باشگاه نیز وابسته به آنهاست. من یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم، اما در فوتبال چیزی به عنوان قرارداد وجود ندارد و نمی‌دانم چه اتفاقی در آینده رخ می‌دهد. مهم این است که تا زمانی که هستیم از حضورمان لذت ببریم. اینکه حالا یک ماه یا دو ماه یا شش ماه دیگر چه اتفاقی رخ خواهد داد در آینده مشخص خواهد شد.

برانکو در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه آیا او قصد دارد با پاسخ دادن به این شکل استرس به هواداران تیمش ایجاد کند، گفت: استرس همیشه هست و در هر بازی ما استرس وجود دارد، اما طبیعی است که تا زمانی که هستیم همه‌ی تلاش‌مان را انجام می‌دهیم.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : تسنیم