موکب خادمان لنگرودی در پل‌دختر لرستان مستقر شد
موکب خادمان لنگرودی در پل‌دختر لرستان مستقر شد

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات لنگرود از استقرار موکب لنگرود با حضور ۴۰ نفر از خادمان شهرستان در پل‌دختر لرستان خبر داد.

محسن صالحی در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرخبر اظهار کرد: طی هماهنگی‌های صورت گرفته، موکب حضرت ولی‌عصر شهرستان لنگرود برای کمک‌رسانی و پذیرایی از سیل‌زدگان در پل‌دختر لرستان مستقر و خدمات‌دهی خود را آغاز کرد.

وی با بیان اینکه ۴۰ نفر از خادمان موکب از روز شنبه ۲۴ فروردین در پل‌دختر مشغول خدمت‌رسانی شدند گفت: یکی از مهم‌ترین مشکلات سیل‌زدگان عدم دسترسی به آذوقه است به‌ همین دلیل پخش و توضیح جیره خشک و اقلام مایحتاج مصرفی، پوشاک و تشکیل گروه‌های جهادی نیز توسط موکب لنگرود انجام می‌شود که علاوه بر آن کار گل روبی را نیز انجام می‌دهند.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات لنگرود با بیان اینکه نخستین محموله کمک‌های مردمی شهرستان روز جمعه ۲۳ فروردین به لرستان ارسال شد افزود: پنج کامیون و دو نیسان حامل کمک‌های غیر نقدی مردم شهرستان‌ لنگرود برای پذیرایی از سیل‌زدگان به موکب این شهرستان در پل‌دختر لرستان اعزام شد.

صالحی با بیان اینکه کمک‌های مردمی در لنگرود هنوز هم ادامه دارد و بعد از جمع‌آوری به موکب لنگرود در پل‌دختر ارسال می‌شود تصریح کرد: شهروندان می‌توانند کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود به کارخانه جنابی در شلمان یا فروشگاه صالحی در بلوار عبدالکریمی نرسیده به اداره پست تحویل نمایند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۱۳۴۴۷۵۱۲ تماس بگیرند.

انتهای پیام/