فراخوان جهادگران برای ساخت سکونت‌گاه‌های دائمی و موقت سیل‌زد‌گان
فراخوان جهادگران برای ساخت سکونت‌گاه‌های دائمی و موقت سیل‌زد‌گان

دبیرخانه جشنواره ملی جهادگران از جهادگران، دانشجویان، اساتید و متخصصین درخواست کرد ایده‌ها و طرح‌های خود را برای برپایی سکونت‌گاه‌های دائمی و موقت برای مناطق سیل زده به دبیرخانه ارسال کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر،به نقل از پایگاه اطلاع رسانی جهادگران، وقوع سیل اخیر در برخی از شهرهای کشور، خسارات متعددی را برای مردم این مناطق به همراه داشته است. مشکلاتی که سبب شد تا بلافاصله بعد از وقوع سیل، خیل وسیعی از مردم در این مناطق حضور پیدا کنند و دوشادوش مسئولین و نهادهای مختلف به امدادرسانی بپردازند.

با گذشت زمان و برطرف شدن مشکلات اولیه این مناطق، لازم است برای جبران خسارات کالبدی و اساسی این مناطق اقدامات ویژه و عاجلی صورت گیرد. لذا دبیرخانه جشنواره ملی جهادگران بنا دارد با فراخوان طرح‌ها و ایده‌هایی برای نیل به سکونت گاه‌های دائمی و موقت که بتوان در کم‌ترین زمان ممکن این سازه‌ها را محیا کرد و با هزینهای کمتر اما با دوام بیشتری از سازه‌های مرسوم همراه باشد، قدم ویژه‌ای بردارد.

به همین منظور از تمامی جهادگران، دانشجویان، اساتید و متخصصین درخواست می‌شود تا ایده‌ها و طرح‌های خود را برای برپایی سکونت‌گاه‌های دائمی و موقت برای مناطق سیل زده با در نظرگرفتن بوم این مناطق، هرچه سریع‌تر به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

انتهای پیام/