شهردار چاف و چمخاله:

شوراها بی‌واسطه‌ترین حلقه ارتباطی شهروندان با حاکمیت جامعه هستند

شهردار چاف و چمخاله با بیان اینکه بی‌شک شوراها بی‌واسطه‌ترین حلقه ارتباطی مردم، با حاکمیت و نماد تجلی خرد جمعی هستند گفت: حفظ هویت و اصالت شهرها و روستاها، ترویج فرهنگ نظم و قانون و اهتمام به‌سلامت محیط‌زیست درگرو همکاری همه اعضای شورا و کارکنان شهرداری است.

به گزارش لنگرخبر، کمیل لاهوتی در دیدار با اعضای شورای شهر چاف و چمخاله با تبریک روز شوراها با بیان اینکه شوراهای اسلامی زمینه‌ساز تأثیرگذاری عینی مردم در تعیین سرنوشت جامعه است اظهار کرد: انتخاب اعضای شورای شهر از طریق انتخابات  بیانگر تأثیر جدی‌تر مردم در اداره امور شهری است تا از همه سلایق برای پیشبرد اهداف شهری استفاده شود.

وی با بیان اینکه بی‌شک شوراها بی‌واسطه‌ترین حلقه ارتباطی مردم، با حاکمیت و نماد تجلی خرد جمعی هستند گفت: بی‌تردید شوراها بی‌واسطه‌ترین حلقه ارتباطی شهروندان، با حاکمیت هستند و حفظ هویت و اصالت شهرها و روستاها، ترویج فرهنگ نظم و قانون و اهتمام به‌سلامت محیط‌زیست درگرو همکاری همه اعضای شورا و کارکنان شهرداری است.

شهردار چاف و چمخاله با اذعان به اینکه اهمیت شوراها و نقش آن‌ها در نظارت امور شهری و روستایی انکارناپذیر است افزود: یکی از مهم‌ترین اهداف شوراها پیشبرد سریع برنامه‌های اجتماعی، اقتصادی، عمرانی، بهداشتی، آموزشی و سایر امور رفاهی است که با همکاری مردم و نخبگان امکان‌پذیر می‌شود.

لاهوتی، روز تأسیس شوراهای اسلامی را درواقع زمینه‌ساز تأثیرگذاری عینی و حضور جدی‌تر مردم در اداره امور دانست تصریح کرد: شوراها به‌عنوان مردمی­ترین نهادی که از بطن مردم بر خواسته است، زبان گویای آنان در برابر مسئولان و نهادهای مختلف محسوب می‌شوند و به‌عنوان وکلای مردم پیگیر مسائل و مشکلات موکلین خود هستند.

انتهای پیام/