رئیس هیات فوتبال شهرستان لنگرود بیان کرد

برگزاری بیست و هفتمین دوره مسابقات فوتسال جام رمضان در لنگرود

رئیس هیات فوتبال شهرستان لنگرود از برگزاری بیست و هفتمین دوره مسابقات فوتسال جام رمضان در لنگرود در دو
رده آزاد و پیشکسوتان در این شهرستان خبر داد.

اسفندیار فهیمی در گفت‌وگو با لنگرخبر با اشاره به برگزاری مسابقات فوتسال جام رمضان اظهار کرد: بیست و هفتمین دوره مسابقات فوتسال جام رمضان در دو رده سنی آزاد و پیشکسوتان در ایام ماه مبارک رمضان در شهرستان لنگرود برگزار می‌شود.

وی زمان ثبت‌نام را تا شنبه ۱۴ اردیبهشت اعلام کرد و گفت: علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقات با آماده کردن مدارک لازم و مشخص نمودن اعضا تیم، مربی و سرپرست به دفتر هیئت فوتبال لنگرود و یا دفتر پیشخوان دولت صابر در شهر کومله مراجعه کنند.

رئیس هیات فوتبال شهرستان لنگرود با بیان اینکه هزینه ورودی برای تیم‌های آزاد ۳۰۰ هزار تومان و پیشکسوتان ۲۰۰ هزار تومان است افزود: تیم‌ها باید هزینه ورودی را به‌حساب ۰۱۱۰۱۵۶۰۳۳۰۰۷ بنام هیئت فوتبال نزد شعبه بانک ملی مرکزی واریز کنند.

فهیمی با اشاره به شرایط شرکت تیم‌ها در این مسابقات بیان کرد: تعداد بازیکنان هر تیم باید شامل ۱۰ نفر،‌۱ مربی و ۱ سرپرست باشد و داشتن بیمه ورزشی، فتوکپی شناسنامه و عکس، لباس یکدست با درج شماره ازجمله شرایط ثبت‌نام در مسابقات جام رمضان است.

وی با بیان اینکه مسابقات دور مقدماتی در سالن دکتر فاطمی کومله و بازی‌های دور نهایی در سالن ۲۲ بهمن لنگرود برگزار می‌شود تصریح کرد: علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌های ۰۹۱۱۳۴۳۵۰۱۵، ۰۹۱۲۲۱۱۱۴۰۰ و ۰۹۱۲۰۷۹۱۸۰۰ تماس بگیرند.