نباید از خطر نرم‌افزاری و اقدامات شبکه‌ای دشمن علیه انقلاب غافل شد
نباید از خطر نرم‌افزاری و اقدامات شبکه‌ای دشمن علیه انقلاب غافل شد

رئیس مرکز اندیشکده یقین با بیان اینکه ثبات انقلاب و اسلام جدی و پایدار است، گفت: نباید از خطر نرم‌افزاری نفوذ و اقدامات شبکه‌ای دشمن علیه انقلاب غافل شد.

به گزارش لنگرخبر، حسن عباسی شامگاه جمعه در سلسله مباحث تبیین گفتمان انقلاب در مسجد جامع لنگرود با بیان‌ اینکه انقلاب اسلامی خود را ملزم‌ به تبعیت از اسلام و قران می‌داند و بر این اساس تشکیل‌شده، اظهار کرد: روح کلی گام دوم انقلاب در افق ۱۴۴۴ روح معرفت توحیدی است و توحید از واژه‌های مورد تأکید رهبری در سخنرانی‌هایشان است.

وی با بیان اینکه جهان امروز عاری از توحید است، گفت: علوم انسانی غرب، غیرتوحیدی است و نمی‌تواند به انسان برای پیمودن راه حق کمک کند که البته این به معنای توحیدی بودن کامل دروس علوم انسانی در داخل دانشگاه‌های کشور نیست.

رئیس مرکز اندیشکده یقین با اشاره به تهدیدهای ترامپ و دعوت برای مذاکره تصریح کرد: ایران هیچ‌گاه ذلت را نمی‌پذیرد و در مقابله با استکبار همیشه عزتمند بوده که این برگرفته از خصوصیات حرکت امام حسین در کربلا بر مبنای عزت و ذلت بود.

عباسی با بیان اینکه امام صادق پایه مکتب جعفری را بر مبنای جنود عقل و جهل پایه گذاشته است، افزود: هر ‌یک از ائمه به فراخور زمان خود یکی از خصوصیات الهی را مقدم برشمرده که امام علی در زمان خود حق و باطل را در نظر داشت.

وی با بیان اینکه یکی از مشکلات کشور این است که مسؤولین کشور تحصیل‌کرده‌های علوم انسانی غرب هستند، خاطرنشان کرد: تبعیت از آمریکا و ترامپ‌ فقط در اجرای fatf، برجام، سند ۲۰۳۰ و غیره نیست بلکه تبعیت علوم انسانی نوشته غرب است که در دانشگاه‌های کشور به دانشجویان تدریس می‌شود و امروز شاهد لیسانسه‌ها و دکتراهای زیادی هستیم.

رئیس مرکز اندیشکده یقین با تصریح اینکه بنیان غرب و شرق بربادرفته و غیرتوحیدی است، بیان کرد: انقلاب بر مبنای بنیان توحیدی است که تن به ذلت نمی‌دهد و همیشه در برابر دشمن خود ایستادگی‌ می‌کند.

عباسی با اشاره به گزافه‌گویی‌های ترامپ علیه ایران گفت: طبق فرمایش رهبری، ایران با آمریکا مذاکره نمی‌کند و این آمریکا قابل‌اعتماد نیست و انقلاب هیچ‌گاه زیر ذلت نمی‌رود.

وی با بیان اینکه انتخابات مجلس و انتخابات ریاست جمهوری از مقدمات تحول گام دوم است، افزود: باید مراقب نفوذهای شبکه‌ای در نقاط حساس کشور باشیم که این نوع نفوذها را از اول انقلاب تاکنون در مسؤولیت‌های حساس کشور شاهد بودیم.

رئیس مرکز اندیشکده یقین با بیان اینکه برخی احزاب برای حضور در انتخابات، ماندگاری خود بر قانون کشور را باید اثبات کنند، اذعان کرد: ثبات انقلاب و اسلام جدی و پایدار است ولی نباید از خطر نرم‌افزاری نفوذ و اقدامات شبکه‌ای دشمن علیه انقلاب غافل شد.

انتهای پیام/