دولت به معنای دقیق کلمه فشل است
دولت به معنای دقیق کلمه فشل است

نماینده مردم آستارا در مجلس پس از بررسی اقدامات دولت در حوزه اقتصادی و ایجاد اشتغال گفت: دولت به معنای دقیق کلمه فشل است و من در این دولت عرق و تعصبی نسبت به ایجاد اشتغال نمی‌بینم.

به گزارش لنگرخبر، ولی داداشی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت پس از بررسی اقدامات دولت در حوزه اقتصادی و ایجاد اشتغال اظهار کرد: دولت به معنای دقیق کلمه فشل است و من در این دولت عرق و تعصبی نسبت به ایجاد اشتغال نمی‌بینم.

وی با بیان اینکه برخی از افراد در مجموعه دولت ناکارآمد هستند، افزود: برخی از دولتمردان که مسؤولیت دارند یا کار بلد نیستند که ناکارآمدند و یا مطامعی دارند که کارها را قفل می‌کنند.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی بر لزوم استفاده دولت از ظرفیت بخش خصوصی تأکید کرد و گفت: امروز اگر نتوانیم از ظرفیت بخش خصوصی استفاده کنیم متضرر خواهیم شد چون دولت استخدامی ندارد و بودجه‌های دستگاه‌های اجرایی نیز بر اساس ظرفیت دستگاه بودجه‌ریزی نشده و ظرفیت ایجاد اشتغال به‌شدت کاسته شده است.

عضو مجمع نمایندگان گیلان بر ضرورت توجه به واگذاری امور به بخش خصوصی تأکید کرد و افزود: بخش خصوصی موجود شامل کارخانه‌ها، شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی خرد باید حفظ شوند و علاوه بر آن باید به شرکت‌های دانش‌بنیان توجه شود.

داداشی با تأکید بر اینکه اقتصاد کشور به پویایی نمی‌رسد مگر با دلسوزی و کارآمدی مدیران بیان کرد: شرکت‌ها باید به سمت دانش‌بنیان شدن حرکت کنند و این مهم جز با تغییر نگرش و بینش مدیران در سطوح مختلف ممکن نمی‌شود.

انتهای پیام/