تیم کونگ فوی بانوان لنگرود قهرمان گیلان شد
تیم کونگ فوی بانوان لنگرود قهرمان گیلان شد

رقابت‌های کونگ فوی قهرمانی بانوان گیلان با قهرمانی تیم لنگرود پایان یافت.

به گزارش لنگرخبر، مجید مهروانی، رئیس هیات کونگ فو و هنر‌های رزمی استان گیلان اظهار کرد: مسابقات کونگ فو قهرمانی بانوان گیلان با حضور تیم منتخب نوجوانان این استان در المپیاد ورزشی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه رقابت‌های کونگ فو قهرمانی بانوان این استان با حضور بیش از ۵۰ ورزشکار برگزار شد، افزود: در این دوره از رقابت‌ها بانوان کونگ فو کار در رده‌های سنی مختلف و از شهر‌های رشت، آستانه اشرفیه، لنگرود، تالش، صومعه سرا، سیاهکل، لاهیجان، رضئوانشهر، فومن و رودسر با هم به رقابت پرداختند.

رئیس هیات کونگ فو و هنر‌های رزمی گیلان گفت: در پایان این رقابت ها، تیم کونگ فو بانوان لنگرود عنوان قهرمانی گیلان را به خود اختصاص داد، تیم رضوانشهر دوم شد، تیم‌های رودسر و بندرانزلی نیز به ترتیب در رتبه‌های سوم و چهارم مسابقات کونگ فو قهرمانی بانوان گیلان قرار گرفتند.

مهروانی بیان کرد: همچنین در پایان این رقابت ها، تیم منتخب نوجوانان دختر نیز انتخاب و در دومین دوره المپیاد استعداد‌های برتر ورزش کشور در رشته کونگ فو در شهر کرد، حضور خواهند یافت.

وی اضافه کرد: در پایان رقابت‌های یک روزه کونگ فو قهرمانی بانوان گیلان، به تیم‌های برتر حکم و جام قهرمانی و همچنین به نفرات برتر رده‌های سنی و اوزان مختلف، لوح و مدال قهرمانی اهداء شد.

رئیس هیات کونگ فو و هنر‌های رزمی گیلان تصریح کرد: خوشبختانه بانوان کونگ فو کار گیلان در چند سال اخیر فعالیت و رشد خوبی داشته و با توجه به اینکه تا چند سال گذشته هیچ مسابقه‌ای در بخش بانوان برگزار نمی‌شد، اما همینک علاوه بر برگزاری مسابقات در رده‌های سنی مختلف، تیم‌های بانوان گیلان نیز در رقابت‌های مختلف قهرمانی کونگ فو کشور شرکت و حتی مدال کسب می‌کنند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران