توسعه استان بدون توسعه فناوری و ارتباطات امکان‌پذیر نیست
توسعه استان بدون توسعه فناوری و ارتباطات امکان‌پذیر نیست

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گیلان با تأکید بر اینکه توسعه استان بدون توسعه فناوری و ارتباطات امکان‌پذیر نیست ،گفت: استان گیلان در بحث اینترنت و فناوری اطلاعات پیشکسوت است .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، کیمیا تنهایی در جلسه شورای هماهنگی فناوری اطلاعات و توسعه دولت الکترونیک استان گیلان در سالن غدیر استانداری گیلان با اشاره به اینکه امروز در عصر ارتباطات و علم و فناوری به سر می‌بریم، اظهار کرد:امروزه کشوری در حال پیشرفت است که با ارتباطات و فناوری‌های جدید به‌روز شده باشد.

وی با بیان اینکه توسعه استان بدون توسعه فناوری و ارتباطات امکان‌پذیر نیست، افزود:این حوزه برون‌سازمانی است و ما با کمک هم و با ارائه پیشنهادات سایرین می‌توانیم برخی از مسائل و مشکلات داخل استان را رفع کنیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گیلان با اشاره به مبحث شهر هوشمند بیان کرد: استان گیلان در بحث اینترنت و فناوری اطلاعات پیشکسوت است و در مسئله شهر هوشمند نیز استان گیلان می‌تواند پیشرفت چشمگیری داشته باشد.

تنهایی با تأکید بر لزوم ارائه راهکار در کنار انتقاد گفت:ما نباید همه‌چیز را موکول به بحث بودجه کنیم بلکه برخی از پروژه‌ها نیازمند اقدام و عمل است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گیلان با اشاره به اینکه ما باید برای خوشنودی مردم به سمت پروژه‌های کوچک هم برویم، افزود: ما باید به سمت اقداماتی پیش رویم که ۲۰ درصد بودجه و ۸۰ درصد عمل نیازمند است که درنهایت به انجام برسد و انجام شدن همین اقدامات کوچک موجب خوشحالی مردم می‌شود.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : فارس